naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

evo uradio sam trizexu,samo ne znam u kojem formatu da to snimim,kako sta :icon_question:

ovo je samo da vidite kako izgleda,primjedbe dobro dosle,recimo da li treba poslije chicks zarez i na kraju uzvicnik :icon_rolleyes:

ps:ako mislite,da je kabina mala u odnosu na gepek,nije jer je takva linija auta i iz ovog ugla tago izgleda :cool:

nofatchickswillrub_98621.jpg
 
zavisi imate 2 opcije jedna je da iskatate tu vam je potreban corel-ov fajl u vektorskim velicinama,a druga je da idete na prozirnu poliju tu moze bilo koji format slike,pdf bilo sta sto se moze na komp. otvoriti. ;)
 
Član
tvrdoglavi kralj si svega mi :cool: imas pice od mene prvom prilikom za ovo !
moze samo jedna carlama, da ne cackam ja u ps-u po tvom radu, da dodas samo jos jednu istu ovakvu roru pored ove, samo copy paste, posto je u mene takva dvocijevka stvarno na autu :D
 
Član
to sandiii ajd molim te isto ovako za audija 80 bez icega samo znak audi i jednu sa grbom MUFC-a hvala unaprijed
 
trizex je napisao(la):
tvrdoglavi kralj si svega mi :cool: imas pice od mene prvom prilikom za ovo !
moze samo jedna carlama, da ne cackam ja u ps-u po tvom radu, da dodas samo jos jednu istu ovakvu roru pored ove, samo copy paste, posto je u mene takva dvocijevka stvarno na autu :D

moze,sto da ne ;)
 
Početnik
guster je napisao(la):
Sandi lijeva guma ti uza od desne :D

pa pritisak je veci na desnoj zato je sira :lol::lol::lol:

_JokeR_ je napisao(la):
to sandiii ajd molim te isto ovako za audija 80 bez icega samo znak audi i jednu sa grbom MUFC-a hvala unaprijed

imas li sliku od audija svog odpozadi .. il samo reci jel sedan il je karavan probacu nac .. ;) e da jel B4 ILI B3 kodtebe avdija

EVO URAdIO SAM audi 80 ... JokeR nadam se da ti se svidja samo te nisam rarumio sta si jos htjeo da stavim

:cool::cool:
2saht12.jpg
 
evo uradio sam za golfa mk1,uski i siroki stopovi...dokument mozete skinuti ovdje LINK
znaci dolje na dnu vam pise "download now",tu kliknete i skinite,oba keca su u tom dokumentu ;)

a ev da vidite kako izgleda:
golfmk1sirokestope.jpg


golfmk1uskestope.jpg
 
Top