naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

Član
Taaky je napisao(la):
evo ako moze ova..a ako ne ..sad idem svakako u garazu pa cu fino uslikat..

ma jarane de lijepo slikaj pod blicem da se oznace crte skutera...ovako nece dobro ispasti tako da slikaj ti to pa postavi...napravicu ti ja to za pola sata...

koki+ je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
evo je sasa...odradjeno...ako ti se sta ne svidja reci da ispravim....
crxcopy.jpg


i evo na brzinu odradjena kocka ako kome treba....
bmwnifatchicks.jpg

extra ;) tamam i kocka da koki+u napravimo kod njeg su 9 jota felge ici ce mu ova naljepnica uz njih :cool: ima i schumi i jos par njih dobro ce im doci:icon_smile:

A sto se tice stampe jel oni ovo samo iskruze na folij il moraju print na foliju radit:icon_question:


dobar ovaj e-30 samo skinite ono M3 , neka rep ostane ;) a i onako je crno bijelo pravo ce leci naljepnica
znak od mp3 moze svako u paintu ukloniti...gumicu i dva puta mahnes...
 
Član
nema problema drug..sacu ic dole u garazu ..pa cu ti uslikat...fino ..da se vidi zadnji kraj..a trebal ko sjest na njega..il ..sam
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
haha...naget na lijevu stranu a na desnoj i na lijevoj para o blatobran....:)

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: pa utovario sa obje strane čiKS, samo što je jedna teža:lol::lol::lol::lol::cool:
 
Član
evo golf tz usliko sam ..moze li ova ..
ako je daleko imam i blizu...
ako ti nije mrsko da mi to odradis nabrzaka
 
Administrator
evo ja napravio sebi... font sam posudio od tvrdoglavog a i iskre takodjer :) ja zadovoljan:D... kako izgleda:icon_question::icon_question:[attachment=30547]
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
evo ja napravio sebi... font sam posudio od tvrdoglavog a i iskre takodjer :) ja zadovoljan:D... kako izgleda:icon_question::icon_question:

ma dobro je samo moja preporuka treba so stopove obojite a u stopovima ostaviti ono dvoje malo bijelo...to uradi bice bolje vidices....
 
Top