Nakon udesa isprepuco lika bejzbol palicom

Nakon udesa isprepuco lika bejzbol palicom

Član
saledoboj je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
cobanija, debilizam, bolest..zao mi covjeka u golfu nebitno ko je kriv....
mene kad je lik udario s zada (u auto:)) jesam bio iznerviran al' da se tucem s likom ni na kraj pameti, jos je dobro kad svi prodju bez ozljeda ;)
al' kad sam cuo da su momka isprebijali zato sto ih je pretekao , ovo mi i nije nista cudno ;)

mah nace njega lola pa vratit kako valja...zato 9mm uvijek treba imat' ne znas na kakvog bolesnika mozes naletit' :cool:

imam ja onaj gasni, al je i za njega belaj gdje ga sakrit
al da se moze natjerat lik da klekne definitivno moze:cool::cool:
uzmes hekler za airsoft pa nek pridje ako smije:lol:

kupio sam ja bas kod vas u doboju gasni pistolj, ali i njega je zabranjeno nosit jebes ga, ali da moze sluzit za prepad moze:icon_smile:
sto neko napisa ne znas na kakvu ces budalu naic
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D1jf5J1muuc&feature=related[/video]
kurbla i olovna kugla :lol:
 
Član
Prije mozda godinu dana lik sa istruhlim jugom mi se tako namjerno ubacio... Pravac kod mercatora u Sarajevu, mesta koliko hoces znaci bukvalno prazna traka i lik ide pored mene i samo odjednom skrenu ispred mene. Na svu srecu imam dobre reflekse tako da sam uspio jedva zakociti. Cim je vidio da sam zakocio i nisam ga udario dao je gas i pobjegao kroz crveno!!! Sto je najgore nije bio neki balavac nego neki covjek srednjih godina! Da nisam uspio zakociti postupio bih i gore nego ovi likovi... Znaci lik ide namjerno da ti nanese stetu, ali haj jebo stetu nego ti moze nanijeti i povrede i ostalo... U takvim situacijijama po meni nema rasprave!!!
 
Početnik
Uvijek u kaseti pistolj sa dozvolom i miran sam.Da hoce meni tako naletit neki manijak ili narkoman da me udara ili sl,propuco bi mu nogice glat.
Nekontam ove ljude nikako,i mene su par puta udarili nijednom nisam bio kriv,ali umjesto udaranja postoji policija i zapisnik . ;)
 
Sarajlic je napisao(la):
Uvijek u kaseti pistolj sa dozvolom i miran sam.Da hoce meni tako naletit neki manijak ili narkoman da me udara ili sl,propuco bi mu nogice glat.
Nekontam ove ljude nikako,i mene su par puta udarili nijednom nisam bio kriv,ali umjesto udaranja postoji policija i zapisnik . ;)

Cek,ti nosis pistolj uvijek u autu ili navodis kao primjer !?
 
Početnik
B.M - Floyd je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Uvijek u kaseti pistolj sa dozvolom i miran sam.Da hoce meni tako naletit neki manijak ili narkoman da me udara ili sl,propuco bi mu nogice glat.
Nekontam ove ljude nikako,i mene su par puta udarili nijednom nisam bio kriv,ali umjesto udaranja postoji policija i zapisnik . ;)

Cek,ti nosis pistolj uvijek u autu ili navodis kao primjer !?

Uvijek u autu.Jer pistolj je sa dozvolom za nosenje.Dozvola za pistolj i stalno nosenje je dobijena zbog konstantnog rada sa gotovinom. ;)
 
Jao opasnih momaka, svi bi pucali, propucali, ubili, istukli, slomili :lol::lol::lol: Ne daj Boze da se sta desi, a kad se desi kasno je..Uvijek gore prodje onaj "ko dobije" ..Takva su vremena dosla, obidji belaj i cao..Ovdje treba uvesti udbu, da dere te seljacine da ih smiri i to je to..Previse je slobode, nije to dobro.
 
Član
ja prvi ne bi smio pucat u covjeka, zato i imam gasni pistolj:cool:
al i to mi je dzaba kad ga mogu samo po kuci nosat:lol::lol:

al da je narod poludio definitivno jeste, primjecivao sam dosta puta likove koji namjerno idu da naprave udes, namjerno stoji na semaforu da mu zatrubis da bi ti psovao, fizicki se obracunao ili tako nesto, svaki dan ih je sve vise i vise
 
Član
Duga devetka sto kaze pantić a ko ce znati sta je tu bilo pa je dobio ovaj u golfu brz oporavak.
Tako je meni kumu izasao lik 20-25god kum bio u puntu kecu gume trineske a u njemu 130kg 195 visine ovaj valjda kontao neki klinac od 20 godina pa da malo udara al se iznenadio kad je vrata otvorio sreca njegova pa ga samo vratio u kombi starom na vaspitanje;)
 
Član
Moze se nosit i devetka i veci kalibar ne bitno al ne smijes pucat, msm moze se al poslije mozes samo najebat. Ako je zivot doveden u opasnost to OK al to se moras bas bas potrudit da dokazes na sudu inace opet najebes. Za svaku saobracajku u kojoj nema povreda ili smrtni slucajeva pusi se prekrsajna, za svaku marisanu pusi se krivicna pa sad bujrum.
 
Član
ko me zna, zna da nevolim oružje već onu starinsku jedan na jedan, pa može i 2 na jedan zavisi ;) a imam debel staž
 
Top