Najluđi sport ikad

Najluđi sport ikad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nidze veze uopste nije strasno ni tako opasno glupost obicna,nez dal ste gledali na slican fazon skakanje po stijenama tj niz njih ali naravno bez ovog padobrana e to je opasno i strasno jer ako 1 pogrijesi gine ovaj kad pozeli ode visocije i spusti se nize manipulise visinom brzinom svim , da je ovaj spust uradio bez padobrana onda bi bilo WoW ovako bezveze
 
Član
nemam kesu, al sam sa padobranom tandem skok radila. prije toga sam se bojala visine - poslije prvih umirajucih sekundi - ja bi opet. bungee jumping - stajala sam gore na tornju, sva hrabra i spremna. no pogled odozgo na dole, i sva moja hrabrost nestade. ma umrla sam. samo mi pred ocima scene gdje je sajla se odkacila, ili pak predugacka bila i covjek se razbio. ma nema sanse. a ovo - ma ni luda.. svaka cast svakome tko ima muda za ovo. ja ni u snu.
 
BHT Ovisnik
gdje si skakala s padobranom:icon_eek::icon_eek: to mi je ej ne normalna zelja
 
Član
http://www.paraclub.de/

ja tandem, bivsi automatik skok

tandem, visis instruktoru na prsima :lol:, skok sa 3500m trening obuka 1 dan
automatik, visis o shnuri koja je povezana sa avionom, slobodan pad mozda nekih par sekundi skok sa 1800m, trening obuka 3 dana
 

MTR

Član
super su to moci odradili , al evo ja sad s extrem sporta , jeo ljut ajvar sinoc sad je tek bilo extreeemno , ne dala ti majka , nisam udahno zraka 3 minute hahahahahaha
 
Član
MTR je napisao(la):
super su to moci odradili , al evo ja sad s extrem sporta , jeo ljut ajvar sinoc sad je tek bilo extreeemno , ne dala ti majka , nisam udahno zraka 3 minute hahahahahaha

:lol::lol::lol:
 
Član
koji manijak...al dobro upravlja ovim padobranom..vidi se da trenira...svaki put nabode snijeg tako da i nije toliko opasno kad znas sta radis...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top