Najljepsi coupe-i

Najljepsi coupe-i

pa jeste ovaj megane coupe , nije mjerilo 2,3,4 vrata :icon_rolleyes: pogledaj mu konstrukciju zadnjeg dijela , coupe brate 1/1
 
Član
JD. je napisao(la):
coupe je auto sa 2 vrata kojem se zadnja sajba ne dize sa vratima gepeka

Po tome pola od ovih auta koje ste postavili nije coupe.. od porsche-a do ferrarija itd.... bmw z4 coupe nije coupe... po tome sto si ti rekao....
 

JD.

Član
Aditas je napisao(la):
JD. je napisao(la):
coupe je auto sa 2 vrata kojem se zadnja sajba ne dize sa vratima gepeka

Po tome pola od ovih auta koje ste postavili nije coupe.. od porsche-a do ferrarija itd.... bmw z4 coupe nije coupe... po tome sto si ti rekao....

uglavnom mijesate rijec "coupe" u imenu modela auta i oblik karoserije COUPE

mozda se nisam bas najbolje izrazio ali ne mozes ama bas nikako porediti jedan Ferrari kojem se nazad dize poklopac motora sa Megane "coupeom" koji je obicna 3-vratna izvedba isto tako obicnog Meganea...

i meni pise u papirima "model: GTC Coupe" a auto nije vidjelo coupea... i naravno oblik karoserije pise limuzina, a ne coupe ;) isto tako i za taj megane i ostale 3-vratne izvedbe obicnih auta

jbg onda je i golf 2 sa 3 vrata isto neki coupe :D
 
Član
evo jedan coupe i od mene ((Peugeot 504 coupe 1977))

peugeot_504_coupe_1977_01_s.jpg
 

JD.

Član
e pa tako je i megane hatch a ne coupe ;)

a ima jos jedan detalj koji je odlika coupea a to su vrata bez okvira... mada to sad imaju i neka auta koja nisu coupei.. npr novi scirocco, mini, itd
 
JD. je napisao(la):
a ima jos jedan detalj koji je odlika coupea a to su vrata bez okvira... mada to sad imaju i neka auta koja nisu coupei.. npr novi scirocco, mini, itd

Ima još jedan izrod među starijima sa tim okvirom :D ova prva generacija Eclipse, uvijek me to nerviralo :icon_mad:
A hajd konačno da neko kaže i to za ove autiće što su počeli sve stavljati pod coupe-e čim ima 3 vrata, da se vidi bar razlika između coupe-a i hatch back-a, pošto je nekima valjda to sve u isti koš :D
 
Član
Pregledao sam svih 18 str. i ovi prastari su ljepota :cool:
Evo i od mene jedan, valjda je coupe :cool:
[attachment=37174]
 

Prilozi

  • 224654486_05d846b7f5_o.jpg
    224654486_05d846b7f5_o.jpg
    98,5 KB · Pregleda: 76
Top