Najljepsi automobili u 2008. godini!!!

Najljepsi automobili u 2008. godini!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilosto je napisao(la):
cestitka madzidu, ali i ostalima na postolju, posebno onima iz bosne i hercegovine, koji rade tuning u uslovima koji su daleko od dobrih (da uopce i ne pominjem idealne).

no, cestitke i svima koji su ucestvovali... nije mala stvar pojaviti se! vazno je, gotovo jednako vazno kao i pobijediti...

zelim vam puno srece i u slijedecoj sezoni...


Legendo hvala ti puno i da nam dodjes 12.12. u seher:icon_smile:
 
Početnik
Iceman je napisao(la):
Legendo hvala ti puno i da nam dodjes 12.12. u seher:icon_smile:

eeee, samo ako budem mogla... trebala bih biti u atini, ali ako dodjem prije, eto me... u stvari, eto nas... :icon_biggrin:
 
Početnik
guster je napisao(la):
bilosto HVALA na podrsci ;);)

ma, joooooooj, any time! sad kad sam se opet nafurala na ovo, tesko cete me se rijesiti hahahahaahahahaha

ono, lako je kad imas 19, pa onda za par godina promijenis interesovanja... ali kad imas malo vise (da ne kazem duplo hahahaahah), pa ti se jos interesovanje za necim vrati (ili probudi po prvi put), eeeeeee onda je tesko... postane interesovanje do kraja!

ko zna, mozda iduce godine bude puntac u styling-u, ili cak bude racing kakav :lol::lol:

ps. cerka mi je pocela uciti da vozi, pa jos se nafurala na drift, okretanje pod rucnom... svega, moj ti, svega bi se moglo ocekivati od ove lude obitelji... :icon_eek:
 
HVala svima na cestitkamaa....i vidimo se iduce god,ali u mnogo boljem izdanjuu.....aBd......i cestitke svim takmicarima...pozz
 
Član
Sve cestitke, i pohvale na utrosenom radu i vremenu na svojim auticima. svi ste bili extra, a sto je najvaznije sklopila su se neka nova poznanstva i prosirio se krug prijatelja. aBd iduce godine da bude bolje i jos vise onih koji imaju sta za pokazat. pohvale svima.SVAKA CAST!!!
 
Član
Dzina je napisao(la):
Sve cestitke, i pohvale na utrosenom radu i vremenu na svojim auticima. svi ste bili extra, a sto je najvaznije sklopila su se neka nova poznanstva i prosirio se krug prijatelja. aBd iduce godine da bude bolje i jos vise onih koji imaju sta za pokazat. pohvale svima.SVAKA CAST!!!

cestitke svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top