Najljepsi automobili u 2008. godini!!!

Najljepsi automobili u 2008. godini!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SR Sezona 2008 je završena, time i zaključen generalni plasman. Nakon deset takmičenja, najljepši ove sezone su:

U kategoriji velikih automobila:

Madžid Jažić, BMW E36

U kategoriji malih automobila ( i ukupni pobjednik ove kategorije):

Veko Muratčauš, Škoda Felicia

OStali rezultati u prilogu!!!
 
Član
hvala ;)

a Veko i Novica :D mozda jeste ljepsi al niste brzi hehehe ;):cool::cool::cool::cool:
bas je bila fora sa onim potezanjem na kraju :cool:
 
Član
sta je ovo,isplati se farbat auto u narandzasto-crnu kombinaciju izgleda,pokupise sve medalje,hahahahah
sala mala
cestitke,bemba je extra,e36 je fabricki mocan,jos ova....leti...al je skodilak...uhhh...fabricki je meni bezze auto,al vekina je zestoka...skroz
respect za obojicu
 
Član
a stani malo hocel sad biti samo pehar za prvog u ukupnom poredku il za prva 3 u grupi :) vidim da je nasha goga treca u ukupnom plasmanu velikih auta :) imal pehar za nju??
 
čestitke veki i madzidu i zanima me kakvi su planovi ako nije tajna za iduću sezonu dali nastavljate radit i prerađivat ista auta ili nešto novo ??
 
Član
guster je napisao(la):
hvala ;)

a Veko i Novica :D mozda jeste ljepsi al niste brzi hehehe ;):cool::cool::cool:
bas je bila fora sa onim potezanjem na kraju :cool:
Neka neka samo ti zezaj:icon_smile::icon_smile: stacemo mi opet sl god:lol: ;)

Eko je napisao(la):
Zar nije GT brzi :icon_smile:
Jebiga druze trebo je biti brzi al nemam bas iskustva sa race-om kao sa stylom i et lose startam puno skripim itd sledece god se moram malo vise druzit sa vama rejserima,obruko sam moj street machine:lol:;)
 

Eko

Član
[/quote]Jebiga druze trebo je biti brzi al nemam bas iskustva sa race-om kao sa stylom i et lose startam puno skripim itd sledece god se moram malo vise druzit sa vama rejserima,obruko sam moj street machine:lol:;)
[/quote]

Moras onda bogami :lol: ma naucices brzo nije to tesko.. samo malo prakse ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top