Najjaci oglas na market.ba IKAD!!!

Najjaci oglas na market.ba IKAD!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
emir_89 je napisao(la):
ma joj ima svakakvih ba. citam na pik ba lik prodaje pojacalo i napiso 4x250w ili 2x500w

kad jedan postavio pitanje, pa kako oboje valjda se zna jel jedno ili drugo. ili to na tom pojacalu mozda mozes birat sta ces :D


mozda je dosta pretjerao sa navodima, al ako 4 kanalca stavis u bridge onda ga pretvaras u 2 kanalca, kao sto je on naveo.. npr 4x100 ili 2x200...

EDIT: DSA me pretekao !! CCC :)
 
Član
svaka budala iam svoju cijenu...ne ne :icon_confused:...svaka cijena ima svoju budalu...ne niej ni to :icon_confused:....svaka stvar ima svoju budalu...neeee, nije ni to....aha....svaka budala ima svoju stvar :cool::lol:
 
Član
Kralj nema sta ali jos ti je jaci ovaj sajt za karakteristike pojacala ako niste obratili paznju na recimo HPF evo ponovo :)

9409c8c1a2608e529d91a04b1b1c035817012.jpg
 
Član
heheh to pojacalo neko turbo heheh sa 75 na 800 da bi meni svoje da cipujem tako hehe pozz
 
Član
DSA je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma joj ima svakakvih ba. citam na pik ba lik prodaje pojacalo i napiso 4x250w ili 2x500w

kad jedan postavio pitanje, pa kako oboje valjda se zna jel jedno ili drugo. ili to na tom pojacalu mozda mozes birat sta ces :D

ovo je ok, mogu obje kombinacije...spajanjem u tzv. most

SoundLunatic je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma joj ima svakakvih ba. citam na pik ba lik prodaje pojacalo i napiso 4x250w ili 2x500w

kad jedan postavio pitanje, pa kako oboje valjda se zna jel jedno ili drugo. ili to na tom pojacalu mozda mozes birat sta ces :D


mozda je dosta pretjerao sa navodima, al ako 4 kanalca stavis u bridge onda ga pretvaras u 2 kanalca, kao sto je on naveo.. npr 4x100 ili 2x200...

EDIT: DSA me pretekao !! CCC :)

ocito da vi niste shvatili sta sam ja htio reci ili povrsno citate postove. dobro ja znam sta je bridge. bit je da je lik napiso "valjda se zna koje je od tog dvoga" nesto u tom smislu, misleci da lik nije siguran jel 4*250 ili 2*500...
 
Član
:)

Bravo edoze nek je neko skontao :)

kaze HPF od 150 do 150

E sad je pitanje jel samo 150 ili nista :) posto izmedju 150 i 150 nema nista :):):)
 
Član
E posto imamo temu za seljo tuning trebali bi i za oglase sta napravit u istom fazonu :lol: i ja se nacitam svakakvih gluposti dok trazim sta po oglasima moglo bi se skupit toga ...:icon_smile::lol::cool:
 
adi187 je napisao(la):
E posto imamo temu za seljo tuning trebali bi i za oglase sta napravit u istom fazonu :lol: i ja se nacitam svakakvih gluposti dok trazim sta po oglasima moglo bi se skupit toga ...:icon_smile::lol::cool:

potpis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top