Najjaci klub u bih Street Race

Najjaci klub u bih Street Race

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Trenutno, -> sve ovo je istina bila,ali prije nekoliko godina,trenutno i nazalost AMK Gradiska je daleko iza ovoga sto si napisao.

AK Gradiška, bilo koji faktor da uzemete u obzir.
1. organizatori prvog SR-a u BiH -> apsolutno tacno
2. kontinuirano ucesce na domacoj i "stranoj" sceni -> nazalost vec odavno se niko osim topica netakmici ni u jednoj disciplini
3. grupa koja se nije raspala jer ih spaja ljubav prema automobilizmu -> i kod nas se svasta promjenilo,ovo je relativno tacno
4. grupa samostalnih strucnjaka i entuzijasta -> neznam na kakve si ovde strucnjake mislio,trenutno u klubu ima samo jedan auto za trke i vozi 15 sec klasu a kako stvari stoje tesko da ce i biti napretka u dogledno vrijeme
5. bez hvaljenja i pretjerivanja -> ovo je tacno,i kad smo bili u najvecem usponu nismo se nikad hvalili i nesto umisljali
6. uvijek spremni pomoci, a ne namecu se -> neznam opet s kim kontaktiras iz kluba i ko ti je pomagao u necemu,ali sigurno da imamo iskustva sto se tice organizacije trka koja mogu nekome da koriste
7. uzor za domacine, sagovornike i savjetodavce -> druzenje i domacinsto je uvijek bilo na nivou i neprevazidjeno je i danas,ako su se neke stvari izgubile sto se tice organizovanja trka i ucestvovanja,spremnost za druzenje i gostoprimstvo je ostalo i danas
8. ljudi sa kojima se moze dogovoriti i kafa popiti -> to je apsolutno tacno
- ovako moze u nedogled..

Vidis zaboravio sam reci da ne dozvoljavate da vas neko hvali vise nego sto to treba..
Nije mi niko nista pomogao, jer sta ce mi ko za motor pomagati?
Sjecam se samo dvojice iz ekipe koje sam sreo na nekom od SR, a znam da ste pomogli Nuriji da napravi auto. Vidim poslije organizacije trke sa srcbl kako je skroman vas odnos. Upoznao sam nekoliko gradiscana i jednu curu sto prodaje djelove. Pored nebrojeno mnogo postova koje sam procitao, u proteklom periodu nisam vidio zavist, pljavanje i slicne stvari a to je dovoljno da za mene budete prvi.

Svaki klub ima uspone i padove, treba ostat dosljedan svojim principima, a ja ne vidim da ste ih izgubili.
 
Član
Nista mi nismo od principa izgubili ali ta nasa nesreca koja nam se desila sa pistom je uticala na nas prilicno,u nemogucnosti smo da nadjemo zamjensku lokaciju vec duze vrijeme.Taj period od kako nepravimo trke je za nas stangnacija i nema tu napradovanja bez organizovanja manifestacija.
Takodje, desilo se da u klubu nema vise pretjerano zainteresovanih za ucestvovanje na trkama bilo koje vrste,sad trenutno je stanje takvo,sta da radim,necu da lazem i da govorim da je sve bajno kad nije i to se vidi i primjeti.

Vjerujem i siguran sam da ce klub sve nedace da prezivi ali isto tako sa druge strane nije samo bitno da se prezivi ako se nenapreduje i nemoze se opstati na racun stare slave,svega toga treba biti svejstan i na osnovu toga treba krojiti politiku kluba i ici dalje.

Hvala tebi sto si te sve dobre osobine kluba primjetio...

Bice bolje svima,ide nova godina mora biti bolje;)
 
a vidim da gore spominjete da samo topic (sa astrom) vozi za amk gradista..
zar basta nije u amk gradiska? u kojem je on klubu?
 
Član
Death_beat je napisao(la):
a vidim da gore spominjete da samo topic (sa astrom) vozi za amk gradista..
zar basta nije u amk gradiska? u kojem je on klubu?

Sto posto sam mislio da je Basta u AMK Gradiska? Vidim da mu Krvolok radi mapiranje..
 
Član
Evo za ove koji ne znaju na koju se disciplinu odnosi pitanje mislim da je i vise nego logicno zakljuciti da se misli na 402.

Za poll se slazem jer bi bilo preglednije viditi rezultate ankete..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
a vidim da gore spominjete da samo topic (sa astrom) vozi za amk gradista..
zar basta nije u amk gradiska? u kojem je on klubu?

nije basta clan nijednog kluba.
Pravila street race takmicenja nenalazu da vozaci moraju biti clanovi klubova...

zaboravih opel team bih,sorry:icon_smile:
 
Član
Almir je napisao(la):
Trenutno,

AK Gradiška, bilo koji faktor da uzemete u obzir.
1. organizatori prvog SR-a u BiH
2. kontinuirano ucesce na domacoj i "stranoj" sceni
3. grupa koja se nije raspala jer ih spaja ljubav prema automobilizmu
4. grupa samostalnih strucnjaka i entuzijasta
5. bez hvaljenja i pretjerivanja
6. uvijek spremni pomoci, a ne namecu se
7. uzor za domacine, sagovornike i savjetodavce
8. ljudi sa kojima se moze dogovoriti i kafa popiti
- ovako moze u nedogled..

Potpisujem,
----------------------------------------------------------------
Tema je bas intresantna bar se meni cini tako. Nije bas puno tema posvecena klubovima iz BiH
 
Član
po meni xXx najaci i sto se tice raje i scene..znam gotovo sve iz kluba i ono raja extra svaku noc pijemo kafu na el tarik oil-u u vogosci i ono fkt je nema dalje..
 
Član
xzone je napisao(la):
po meni xXx najaci i sto se tice raje i scene..znam gotovo sve iz kluba i ono raja extra svaku noc pijemo kafu na el tarik oil-u u vogosci i ono fkt je nema dalje..

E svaka ti cast za ovo

po meni:

Number 1 is Street Race Team xXx ;)
 
Član
ja sam napravio gresku al postavit vu novu temu a ov nekaadmini obrisu. malo smjesne kometare sam procitao kao znamo se i najbolji su. u novoj temi mort ce te navesti razlog zasto je koji klub najbolji, sta su osvojili i koliko?
 

IGY

Član
Alden_SA je napisao(la):
ja sam napravio gresku al postavit vu novu temu a ov nekaadmini obrisu. malo smjesne kometare sam procitao kao znamo se i najbolji su. u novoj temi mort ce te navesti razlog zasto je koji klub najbolji, sta su osvojili i koliko?

ajd otvori onda novu temu i napisi sve kako sta, i pazi da koji klub ne izostavis, da se nebi nasli uvrijedzeni
a ova tema se kljuca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top