Najbolji Hot Hatch > K O M E N T A R I <

Najbolji Hot Hatch > K O M E N T A R I <

Član
306 Gti-6 ili s16, to je auto koji jako mali broj ljudi ima i oni su pravi srecnici, ja im zavidim...
 
Član
Da, rijetka zvjerka, bio je u Sarajevu jedan ekstra, neka metalic siva boja, serijala sve. Al ne znam gdje je vise...
 
Član
Ja sam imao priliku da ga uzmem sebi ali prelazim godisnje 25-30hkm i ne bih mogao po ovim cenama da ga napojim gorivom...a za plin nije , ako nemam pare da ga vozim kao covek bolje da ga ne vozim:icon_sad:
 
Član
Super mašina ova Pežola.:cool:

Jedna mala zamjerka za 306 mi je tabla, al' ajd', to je samo moj ukus.;)
 
Početnik
jeste li znali je PUG 306 u svoje vrijeme bio najbrzi hot-hatch na Nurburgringu,Honda Integra mu nije mogla nista..a smatrali su je naprednijom..ali eto
 
Član
A da se sjetite da ovdje komentirate ;) jedna od rijetkih tema koja me istinski zanima :icon_biggrin:
 
Član
Zela je jako agilan oko ove teme, osedecemo dok stignemo do 1995. :lol::lol:

Inace tema je za svaku pohvalu, a ima nas jako malo koje zanima ovako nesto.
 
Samo da se upišem da pratim . Prvenstveno 205 a zatim 106 su mi pravo simpatični autići kao i većina hatch-ova.
Malo,uperno,i brzo - san svakog momka ! ;) A šta je starijim Kliom ?
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Samo da se upišem da pratim . Prvenstveno 205 a zatim 106 su mi pravo simpatični autići kao i većina hatch-ova.
Malo,uperno,i brzo - san svakog momka ! ;) A šta je starijim Kliom ?

Imaš klija na prijašnjoj stranici :icon_confused:

Hvala svima:icon_biggrin:
 
Član
Oprosti, ne čitam misli, svašta mogu al to ne :D

Dogodine ćemo o Japancima. Ovo sam se nakanio da lakše prodam auto :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Oprosti, ne čitam misli, svašta mogu al to ne :D

Dogodine ćemo o Japancima. Ovo sam se nakanio da lakše prodam auto :lol:

:lol: Koji si ti uncut.Napisi potrosnju to je najvaznija stavka a zaboravio si ,4 litre gradske i prodat ces ga :lol:
 
Top