Najbolji Hot Hatch > K O M E N T A R I <

Najbolji Hot Hatch > K O M E N T A R I <

Član
RE: Komentari na temu najbolji hot hatch

Opet veliki respekt za ovo, svaka čast, a autor je po 2174572345274 put ponovio ovo:


p.s. Moje prvo auto je bilo golf 1 gti, zbog toga sam ovakav manijak
:D
:lol:
 
eeee, kad bi bila 1.7, ali nije, kod mene je 1.9 cdti :icon_biggrin:

U svakom slučaju, računaj na mene ako bude trebalo postaviti još kojeg hot hatcha ;)



Nešto kontam da ti dam jedan prijedlog u vezi teme.

Kada se postave svi ili većina standardnih hot hatchova, da otvoriš podtemu hot hatch special

Pod tim mislim na slijedeće: Rally Golf, Delta Evoluzione, Sunny GTI-R .... itd.
 
Član
Super ideja, pričekao bih dok završimo s ovom temom pa možemo i tu tvoju ideju realizirati. Bojim se da ljudima ne bude previše hot hatcha:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Super ideja, pričekao bih dok završimo s ovom temom pa možemo i tu tvoju ideju realizirati. Bojim se da ljudima ne bude previše hot hatcha:D

Ma kome će to dosaditi, pa ovo je apsolutno jedna od najpopularnijih automobilskih klasa, a ima toliko stvari za nabrojati, spomenuti, pogledati, ne brini, učinit ćemo je top temom :icon_biggrin: :icon_smile:

A ovaj moj prijedlog neka bude nastavak ove teme, kad dođe do kraja, ako Bog da, staviti veliki podnaslov i piči dalje sa specijalcima, ali o tom po tom
 
Član
Ima jos dosta auta...svaka cast na ovome do sad;) Moj predlog je da idete po godinama sto je vise moguce, kao sto je zela zamislio. P.S. Renault je majka medju ova 3 :D
 
Top