Najbolji alarm???

Najbolji alarm???

Član
Pozz, društvo ko mi može preporučiti da ugradim neki dobar alalrm a d anije puno para.Zašto to kažem, auto je golf dvojka, pa se kradu i dan danas, posebno dijelovi s anje, treba mi alarm neki da zaštitim koliko je to moguće, blokadu paljenja ellektronsku imam, e sad da se vrata gepek i hauba zašitie.Naravno znam d aje kobra i slični najbolji al nešto da super radi a da je jeftinija varijanta???pozzz
 
Član
mi smo stavljali na koleginog fiata prije onaj nekakav turski alarm i nije bio skup, sa daljinskim oko 65km je bio i imas da moras stisnuti kocnicu pri paljenju, pa ako otkljucas na bravu noras pritisnuti sakriveno dugme inace se upali alarm i tako te gluposti, a imas i senzor koji stavis negdje na lim, i on reaguje na udar na autu i tako se pali i mozes ga toliko osjetljivo staviti da kad otvoris vrata on se upali :D znaci da ostavis auto otkljucano i neko otvori vrata on se upali :D ja samo povucem kolegi za bravu vrata i on se palio pa smo ga onda staviti da nije toliko osjetljiv hehehe :p jer kad se neko nasloni na auto malo jace on se palio :p

Tako da pogledas i ove jeftinije ako imaju te sve senzore sto da ne, a i mogu se kupiti jeftino...
 
Legend
Promijeni onda naslov... ne trazis NAJBOLJI ALARM... nego najpovoljniji... ;)

U sustini je najbolja kombinacija elekto i mehanicka blokada i to razdvojene, tj. NEovisne jedna o drugoj...
a na tebi je ostalo...
 
Ma svaki alarm ti je dobar. Na golfa dvicu neće više profesionalci već amateri-lopovi....mada mislim da se bespotrebno izlažeš trošku.
 
Član
Hvala na org liga koji mi ti predlažeš???Ma ljudi obijaju 2x do sada, imamm ja elektornsku bolakdu sada ne može se upaliti nego da postavim senzore na vrata haubu i gepek kad otvore da pišti...to mi treba......a da je mk5 uzeo bi zeder ili cobru......pozzz
 
kao sto kolega RS kaze 65 KM komplet alarm sistem u njemu dodje shok senzor imobilizacija i te ostale gluposti tj mogucnost kopcanaj na prekidace od unutarnjeg svijetla a dobijes u setu jos 2 ta prekidaca koje postavljas na prednju a i zadnju haubu treba malo vise vremena da se sve full skopca ali kad odradis miran si i ako budes stavljo shok senzor stavi ga unutra na sovinu od volana tu gobija naj vise vibracije ;)
sretno s ugradnjom ;)
 
Član
Hvala vam momci na odg to je ovaj, scorpion i lafo exlabirum alarm po 60-70km, postavljaće elektičar sigurno smao mi trebaju ti senzori za haubu i gepek obavezno.....pozzz
 
Član
imam metasystem i meni je pravo dobar, aktivira se kada otvoriš haubu, vrata ili gepek... i par put sam ga aktiviro i stvarno je toliko piskav da ne znam šta radim, a kamoli da ganjam sad neke žice ili nešto :D mislim da je oko 300-400KM
 
to jr to ali ima i od 80 u njemu dodju 2 prekidaca za haubu ali radi ta 2 prekidaca davat 15KM vise te prekidace sebi na odpadu nadjes dzaba iste kao na tvojoj dvici nadjes i to je to ;)
 
Top