Nagradna igra - potreban savjet

Nagradna igra - potreban savjet

Član
Pozdrav svima,

Ovako, osvojio sam neki laptop preko Facebook-a od jedne firme u Sarajevu, ne bih zasad da spominjem ime. To je bilo još u februaru, ali nagradu još nisam dobio. Oni sve priznaju da sam je dobio, samo da nije do njih nego da je problem u nekom dobavljaču, kao nešto iz inostranstva preko Hrvatske u Bosnu. Prvo je bilo da je dobavljač dužan u roku od 15 dana da isporuči, pa se to odužilo na 2 mjeseca kada su kao napokon dobili neku potvrdu o isporuci, i nakon toga evo će još 2 mjeseca. Bio sam i lično, stalno im šaljem e-mail-ove, ali non stop tvrde da nije do njih. Nekako mi se čini kao da misle da ću ja odustati od nagrade, ali nema šanse samo iz principa da odustanem. Ima li iko neki savjet šta da se radi ovdje?
 
Član
Ma napises firmu i odma ti neko da konkretan odgovor kakva je firma da li da ocekujes ili da odustanes odma od toga ovako niko nezz ni kako firma posluje dal je sklona prevarama i sl. ....
 
Član
George je napisao(la):
Halali Huso :icon_smile:

Ma neću druže iz inata.

c0d14c je napisao(la):
Ma napises firmu i odma ti neko da konkretan odgovor kakva je firma da li da ocekujes ili da odustanes odma od toga ovako niko nezz ni kako firma posluje dal je sklona prevarama i sl. ....

Što se tiče poslovanja, mislim da su ozbiljni, ovlašteni su predstavnici u Bosni za svoj posao, ali neću još da ih spominjem, poslao sam im maloprije malo ozbiljniji mail, i daću im još malo vremena, a onda ću da ih popljujem gdje stignem, ako ne isporuče nagradu.
 
Član
Franki je napisao(la):
samo posalji meil na bljesak i reci tako i tako nek oni napisu nesto o tome

Misliš da objave neki članak sa nekim savjetom, ili?

fandjo30 je napisao(la):
Obrati se udruzenju potrosaca u tvom gradu...ja imam pozitivno iskustvo sa njima

Udruženju potrošača za nagradnu igru? Baš u mom gradu ili gdje sam dobio nagradu?
 
Član
nebitno koej udruzenje potrosaca samo da te posavjetuju ako nista sta dalje...a naravno ''zaprijeti'' im antireklamom :)
 

187

Član
mara- je napisao(la):
Ih, koliko mi para treba za advokata, da ne bude skuplja pita nego tepsija.

ma kralju ne moras ti angazovati advokata, samo im posaljes mail "zaprijetis advokatom" kazes
cekat ces jos par dana onda ces tuziti, angazovat ces advokata bla bla.. znas kako to ide :D
 
Član
Samo strpljenja jara', ceko sam i ja neki TV prije par godina 4 mjeseca pa je dos'o:cool:
Malo budes dosadan i uporan i bice nesto sigurno;)
 
Top