nagrada za pregledan horor u kinu

nagrada za pregledan horor u kinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
sta nece sve radit,ali ubijedjen sam da ova ponuda ne vrijedi za nas bosance:lol::lol::lol:

ma bosanac bi nagrnuo ko lud!! bas kao sto smo nagrnuli na one diode besplatne :lol::lol::lol:
 
ne razumijem sto se smijete,kad bi svi pali na ovom testu...tamo pise da ste prikljuceni na aparate,znaci mjeri rad srca,a ne gleda te u facu pa prosudjuje da li si se prepao :icon_rolleyes:

ja ne bi ni pokusao :D
 
Član
pa sta... mozes se prepasti.. al neces odmah odustati gledanja filma... pa ovo je na fazon iznenadnog prepada.... svako malo ce te nesto trznuti.. al samo se nasmijes, opsujes nesto ( moja metoda) i nastavis gledati uz kokice i pivu :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
pa sta... mozes se prepasti.. al neces odmah odustati gledanja filma... pa ovo je na fazon iznenadnog prepada.... svako malo ce te nesto trznuti.. al samo se nasmijes, opsujes nesto ( moja metoda) i nastavis gledati uz kokice i pivu :D

ta ti je metoda odlicna ;);)
 
Član
Napušiš še i ono sto te trebalo prepast bude ti smjesno,a aparati ne registruju strah i 10 milja u dzep.;)
 
The_Dag je napisao(la):
Napušiš še i ono sto te trebalo prepast bude ti smjesno,a aparati ne registruju strah i 10 milja u dzep.;)

vjeruj mi ja to ne bih uradio,da mi das pare,nebitno hocu li se prepast ili ne :D

heh,ja jednom otisao dok sam to konzumirao u samoposlugu,ma kad nisam umro,kontam svi gledaju u mene,okrecem se,milion onih ogledala,u svakom druga slika :lol: :lol: :lol: :lol:
sreca nisam nista kupovao neg isao sa drugom i odmah izletio :D

a tek,sam u sali,jos horor,ma srce bi mi puklo :smajli19:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top