Na koje aute žene 'padaju'?

Na koje aute žene 'padaju'?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nermin suljagic je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
I ja bi postavio ovakvu temu da pun sebe i bez konkurencije vozim GT-R...:lol:

Mi sa nasim malisanima mozemo samo blehnuti ko teladi kad neki lola pokupi komsinicu u kakvog Roadstera,netreba mi za to statistika...:icon_sad::icon_sad:

:icon_exclaim:



kakve sad veze ova tema ima sa mojim buducim kolima?
mada komotno sa zenske strane mogu reci, nista muskarci tu drugaciji nisu, cast rijetkim izuzecima :lol:



da nisam ozenjen,i da znam da nisi u kakvoj vezi slao bih ti kakvu malu ljubavnu poruku,jer u svakom od nas ima po jedna mala sponzorusa...:lol::lol::lol:
:icon_exclaim:



a ja vala, samo takve cekam :lol:

:icon_exclaim::123:
 
Svi "padaju" najviše na auto koji sami sebi mogu priuštiti!A to što neko drugi, u ovom slučaju partner ima lijep auto to je već njegovo vlasništvo a ne i tvoje pa tako...isto kao da ga i nema :icon_smile: Tako da...ne shvatam smisao sponzoruša :D
 
RCat je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
I ja bi postavio ovakvu temu da pun sebe i bez konkurencije vozim GT-R...:lol:

Mi sa nasim malisanima mozemo samo blehnuti ko teladi kad neki lola pokupi komsinicu u kakvog Roadstera,netreba mi za to statistika...:icon_sad::icon_sad:

:icon_exclaim:



kakve sad veze ova tema ima sa mojim buducim kolima?
mada komotno sa zenske strane mogu reci, nista muskarci tu drugaciji nisu, cast rijetkim izuzecima :lol:



da nisam ozenjen,i da znam da nisi u kakvoj vezi slao bih ti kakvu malu ljubavnu poruku,jer u svakom od nas ima po jedna mala sponzorusa...:lol::lol::lol:
:icon_exclaim:



a ja vala, samo takve cekam :lol:

:icon_exclaim::123:




:lol::lol::lol:;)
:icon_exclaim:
 
Član
stvarno ne razumijem te sponzoruse, nadju nekog seljaka s dobrim autom i one zadovoljne..
a ljakse s dobrim autom je ipak samo ljakse;)
 
boss_C200 je napisao(la):
stvarno ne razumijem te sponzoruse, nadju nekog seljaka s dobrim autom i one zadovoljne..
a ljakse s dobrim autom je ipak samo ljakse;)

To obično i jesu seljančice također željne luksuza kojeg nisu imale u životu i kada im ga pruži neki takav one bi ljubile i zemlju po kojoj hoda što bi se reklo samo da se ne vrate na ono što su prije bile... ;) ne kažu džabe da novac mijenja ljude i da se tek tada najbolje vidi kakav je ko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top