n96 navi

n96 navi

jednostavno za instal, ja evo sad odradio na n95 po ovom error-ovom tutorialu, al brate nece da nadje satelit da ga hebes.. :( jel ima netko kakvu ideju.. ko fol nadje on nesto al preslab signal..
 
Član
signal ce tesko fatati u kuci, zatvorenom, ako nije ukljucen a-gps, tada povuce malo kredita dok ne skine lokacije satelita... kod mene je garmin, godinu i kusur na mobu, radi sasvim ok, jednom ga instalirao trebalo nekih 40min, nije komplikovano i prst u uho ;)
 

JD.

Član
ja imam Garmin Mobile, sam sebi instalirao

moze se instalirati za 15 minuta, radi 100%, naravno prvi put je uvijek komplikovano :)
 
Član
JD. je napisao(la):
ja imam Garmin Mobile, sam sebi instalirao

moze se instalirati za 15 minuta, radi 100%, naravno prvi put je uvijek komplikovano :)

Uprvo tako :D

Nego ima li negdje da se skinu nove karte 2010?
 
Član
ja imam 2710NG
instalirao sam OVI Suite na komp i to je onda dobitna kombinacija.
cak dobijete svoj e-mail i nalog i sve.
bas sam sinoc skinuo update mapa za BiH,RS,Hr.
Bih mape su bzv ali zato HR ili SLo...ufffff....ma sve u detalj...

ovi koji imaju symbian mogu ici na garmin....ali cujem mnogo hvale za OVI mape....nezz koliko je garmin potreban.
btw....
sinoc sam experimentisao malo sa SLo mapama i podrucjima koja su mi poznata,nasao sam svaki stan u kojem sam bio u slo....
 
Dino je napisao(la):
Pa sto ne posaljes? :D

GARMIN CITY NAVIGATOR EUROPE NT2011 torrent

ja imam 2710NG
instalirao sam OVI Suite na komp i to je onda dobitna kombinacija.
cak dobijete svoj e-mail i nalog i sve.
bas sam sinoc skinuo update mapa za BiH,RS,Hr.
Bih mape su bzv ali zato HR ili SLo...ufffff....ma sve u detalj...

ovi koji imaju symbian mogu ici na garmin....ali cujem mnogo hvale za OVI mape....nezz koliko je garmin potreban.
btw....
sinoc sam experimentisao malo sa SLo mapama i podrucjima koja su mi poznata,nasao sam svaki stan u kojem sam bio u slo....

za ostale drzave OVI je vise nego zadovoljavajuci, ali nasa jebena BiH koja jasni u svemu tako i u mapama, s OVI je jad i cemer, narocito sitnije ulicice...

Zato je tu srecom Adria Route v3.11 ;)
 
jesi pratio upustvo

meno otkljucalo odmah, vidi da ti ona datoteka za kljuc sto si u notepadu radio nije slucajno ostala .txt to (.txt) u nazivu moras obrisat.
 
cini ti se :) de pogledaj, upali na windowsu da prikaziva ekstenzije fileova, ustvari mozes vidjet ako ti je ta datoteka sa kljucem notepad datoteka onda nije ok, a ako je neka nepoznata onda je ok.. :D ili si fulao kljuc onda, mozda nisi pravi ID upisao pa nije generisalo dobro..
 
Top