My pug 407

My pug 407

Član
hvala kolega;)
Ide proljeće i vakat je da se šta radi. U planu je dampiranje vrata pa imam 2 pitanja:
1. Da li neko zna gdje u BiH ima kupit standardplast i koje su cijene? Dynamat mi je malo poskup, a s obzirom da u mene nije nešto jaka muzika mislim da bi i SP dobro odradio posao.
2. Ako neko zna postupak skidanja tapacirunga vrata na 407-ci da mi objasni?
 
audi_s2 je napisao(la):
pa steta sto nema navi(ima dosta opcija ,navecer merak ga voziti )....striko ga ima ma auto je za pozeljiti samo, jedino mi neobicna pozicija za volanom nepregledan je jako
svaka cast na izboru

ja takodje imam pezoa ( mislim stari moj ) , i on je bez navigacije .
Navigaciju ( veliki ekran ) obicno imaju ovi bas novi od 2008 pa na dalje , i pretezno 2.2 motori :D
a ovi nasi 2007 su rijetki koji imaju navi.

pozdrav ..
 
Član
Hvala!
Navigacija nema veze sa godištem ili motorom, to je do paketa operem, u nekom paketu dodje serijski dok u nekim paketima možete doplatit.
 
Član
Upravo tako navigacija ti zavisi od opreme negdje je mozes fabricki porucit a negdje je moras dokupit. Na osnovne pakete i 1.6 motore mislim da se nije ni mogla porucit, dok je uz 2.0 u sport pack navigacija ukljucena u paket opreme ili se mogla porucit. Za azijsko trziste bez obzira na navigaciju na vrhu konzole dolazi mali ekran koji pokazuje postavke klime auta i sl zajebancije. Jedina razlika sto se tice muzike,navigacije i sl u novim i starim 407 je u USB box,novom softweru i HDD ja msm od 30 GB sve ostalo je isto.

PS. Drug jako lijep Pezo svidja mi se boja i ova hrom maska. Inace ja sam trazio takvu masku majstor zvao dobavljace nova 370 KM:icon_confused:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
PS. Drug jako lijep Pezo svidja mi se boja i ova hrom maska. Inace ja sam trazio takvu masku majstor zvao dobavljace nova 370 KM:icon_confused:

Drug kupiš ove lajsne na metar ko i ja i postaviš, mene sve izašlo 12 KM ;)
 
Top