my project .......update golf mkII

my project .......update golf mkII

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: my project .......poliraTe felge :D

na njima su 195 45 te ce i ostati...malo distanceri i to je to....necu nista izmisljati :D
 
Član
RE: my project .......poliraTe felge :D

hehe, lijepe su felge
bile kod mene ja izgubio vremena skidajuci 4ili 5 slojeva boje s njih taman ih poceo polirati i prodam ih momku on ih ofarba u crnu a ovaj drugi u bijelo
sretno meni su lijepe pravo ja ih htio zadrzati za sebe ali zatrebale mi pare jbg


evo ako radi link

http://www.pik.ba/artikal/344219/alu-felge/
 
Član
RE: my project .......poliraTe felge :D

znam drug.......ev ja ih planiram komplet ispolirati....vidjecemo kako ce ici....vrijedi se muciti ;)
 
Legend
RE: my project .......nove felneeeeee

to je to
kad se operu, i skine ova gadna boja.. vec ce biti nesto ;)
 
Član
RE: my project .......nove felneeeeee

iste takve sam nedavno prodavao.. samo su 16" i 9jota..dobre su i ove tvoje ali vala fali im malo falca i jotaze ;)
 
Legend
RE: my project .......nove felneeeeee

ooo fine šmitke.....fino to oguli i ispoliraj....pokusaj gdje naci orig cepove.....sve u svemu EXTRA felge ;)
 

Lav

Član
RE: my project .......nove felneeeeee

to su felge REVOLUTION RF-X. nije to replika schmidta, vec je modern line nastao na osnovu ovih felgi.
ja imam 15ke, trodijelne na kecu vidjas ih u Barama cesto :)
 
RE: my project .......nove felneeeeee

Lav je napisao(la):
to su felge REVOLUTION RF-X. nije to replika schmidta, vec je modern line nastao na osnovu ovih felgi.
ja imam 15ke, trodijelne na kecu vidjas ih u Barama cesto :)
Ima mi frend modern line...dosta su slicne pa sam pomislio...hvala na ispravci;)
 
RE: my project .......nove felneeeeee

modern line je skroz drukcija felga usporedite pa ce te vidit razliku uz malo truda i volje mogu i ove dobro zablistat na autu
 
Član
RE: my project .......nove felneeeeee

Lav je napisao(la):
to su felge REVOLUTION RF-X. nije to replika schmidta, vec je modern line nastao na osnovu ovih felgi.
ja imam 15ke, trodijelne na kecu vidjas ih u Barama cesto :)

hehe...kako ne vidjam.....munto sam te.....al se nedas tako lahko :D :D
 
Legend
RE: my project .......nove felneeeeee

dadao_style je napisao(la):
modern line je skroz drukcija felga usporedite pa ce te vidit razliku uz malo truda i volje mogu i ove dobro zablistat na autu

meni su ovo fakticki iste felge.. moze se reci da su jedne, replike drugih bez problema...
Modern-Line-1-tlg-16new.jpg

P9280001.JPG


kako god, kad se ispoliraju, na ovim /45 gumama ce da budu ono bas..

jedva cekam ljeto :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top