My GARAGE (Golf 4 + Golf 5)

My GARAGE (Golf 4 + Golf 5)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

fin polic stvarno.. sretno sa njim.. ima li kakvih planova za dalje?
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

sandy_mo je napisao(la):
fin polic stvarno.. sretno sa njim.. ima li kakvih planova za dalje?

eventualno fele kakve ali to samo ako ostane kod mene malo duže
[attachment=25537]
 
Super Moderator
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

51kW je dobar motor ;)
pravi je polo a pogotovo mi se kontrol tabla svidja vidim ima fine opreme nek je sa srecom druze ;)
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

allroad je napisao(la):
51kW je dobar motor ;)
pravi je polo a pogotovo mi se kontrol tabla svidja vidim ima fine opreme nek je sa srecom druze ;)

ma motor je extra, izdrzljiv i vrlo zivahan, nema neke komplikovane elektronike super za odrzavanja, u svakom slucaju nisam ja bio ni u mogucnosti da biram motor niti bilo sta drugo, jer sam uzeo auto od jednog covjeka koji ga je dobio na 300. kolu Binga, ima odlicnu opremu valjda posto je tek izasao pa nisu davali onaj najobicniji Polo nego ovaj malo jaci motor i bolju opremu
Ja sam ga extra extra povoljno uzeo tako da mi je manje vise sve jedno koji je motor, a auto je preslo 190 km
Sve u svemu prezadovoljan sam
 
Legend
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

super polo,neka bude sa srecom druze, a sto se motora tice,kao sto si rekao , vjerovatno jednostavan za odrzavanje itd....a s obzirom na tezinu auta i 1.2 L motor,......sigurno je i stedljiv
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

enesss je napisao(la):
super polo,neka bude sa srecom druze, a sto se motora tice,kao sto si rekao , vjerovatno jednostavan za odrzavanje itd....a s obzirom na tezinu auta i 1.2 L motor,......sigurno je i stedljiv


hvala, ma motor je odlican ne brinem ja zato
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

polo je :cool:,a Golfa sam vidio 2-3 puta dodje na onaj parking kod fakulteta a mi zinemo svi,neki dan bas dodje mi buljimo ja pogledam policija u jednosmjernoj oci im ispadaju :lol::lol:
 
Član
RE: My GARAGE (Golf 4 + New POLO)

_vwfan_ je napisao(la):
polo je :cool:,a Golfa sam vidio 2-3 puta dodje na onaj parking kod fakulteta a mi zinemo svi,neki dan bas dodje mi buljimo ja pogledam policija u jednosmjernoj oci im ispadaju :lol::lol:


hvala hvala, ma dođem tamo po ženku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top