My Active Subwoofer :)

My Active Subwoofer :)

Član
Ljubi Davor pamet bht-a
I nemojte ga banovati jer eddo i ja imamo poseban nacin komunikacije preko foruma a kad se vidimo i kad bacim vecu rez od njega pričamo super tako da sve 5
A daleko sam eddo sad za cevapa mada bi mogli sada jedni
 
Član
napojna je dovoljna za ovo njegovo pojacalo nije neka snaga posluzit ce mu tako da sto se tice toga i nije neki minus, ventilatora da nema primijetio sam al sad da stavlja ventilator moro bi opet pregradu raditi inace bi otvor ventilatora dosao kao jos jedan port ukoliko bi samo ovako napravio otvor na kutij za ventilator , a nije bas da i nema nikakvog hladjenja od rada woofera :icon_rolleyes:

Uglavnom covjek se potrudio i inovativno je tako da je za respect ;)
ovo ce biti kao prototip pa na sledecu uzmes u obzir par ovih prijedloga i bit vrh ;)
 
Član
Ovo pisem radi momka koji je otvorio temu sledeci puta kad bude utradio da ima i koji koristan prijedlog nisam ba zaboravio kakav je eddo na forumu :D Al sad ce Igy doc pa ce se smirit on :D
 
Član
ne igy samo on ne ... neeeeeeeeeeeeee :D

LOL ... to ti davore stvarno u cikagu? imam ja sliku sa, neces vjerovat, dzej-om na aerodromu u cirihu, on ode za cikago da pjeva a ja za majami da radim (i opet on zaradi vise para od mene hahahahaha) ...

ON TOPIC ... ruku na srce momak je prvi kog sam vidio na forumu da je ovako nesto uradio i s obzirom da je posvetio paznju na stvarno puno detalja (recimo ja sam bio 10000% ubjedjen da nije zastitio zvucnike kad sam tek otvorio temu i vidio o cemu se radi) ovo sto mu ja govorim su stvarno male stvari koje su ostale da sve bude 100% potpuno ... ovo uvijek moze bolje i sama svrha foruma je da mu se predlozi sta je moglo bolje a sto se tice svega ostalog, stvarno respect bez daljnjeg ...
 
Član
Uh sto volim kritike :) dobro je sve cu ja ovo lijepo sebi copy paste pa sacuvati da znam za nex time :)
Sto se napojne tice istina je da cijeli sustav funcionise negdje oko 15% slabije nego u autu ali najpojna ima samo iskljucivanje i nisam se tu razbacivao novcem jer je vrlo tesko naci solidnu napojnu jer dodje me oko 50km i vise da nadjem da ima 2x25A zice sto bi mi na kraju moglo posluziti solidno za neko jace pojacalo, ali za kucnu upotrebu solidno zvuci i na ovoj. To sto nema hladnjaka skontao sam i ja ali zaboravi se po koja stvar hehe.

Sto se zvucnika tice tu sam bas experimentisao kako se ponasaju sa pregradama i zbog neznanja zelio sam sto manje da woofer ima objekata od kojih se odbija da mi ne remete zvuk pa mozda zbog toga mal volumen ali vidicu da probam savjet sa sonofilom ili vunom :) Hvala svima i nadam se da ce neko znati napraviti bolje od mene :) hehehe
 
Član
LavaKing je napisao(la):
Uh sto volim kritike :) dobro je sve cu ja ovo lijepo sebi copy paste pa sacuvati da znam za nex time :)
Sto se napojne tice istina je da cijeli sustav funcionise negdje oko 15% slabije nego u autu ali najpojna ima samo iskljucivanje i nisam se tu razbacivao novcem jer je vrlo tesko naci solidnu napojnu jer dodje me oko 50km i vise da nadjem da ima 2x25A zice sto bi mi na kraju moglo posluziti solidno za neko jace pojacalo, ali za kucnu upotrebu solidno zvuci i na ovoj. To sto nema hladnjaka skontao sam i ja ali zaboravi se po koja stvar hehe.

Sto se zvucnika tice tu sam bas experimentisao kako se ponasaju sa pregradama i zbog neznanja zelio sam sto manje da woofer ima objekata od kojih se odbija da mi ne remete zvuk pa mozda zbog toga mal volumen ali vidicu da probam savjet sa sonofilom ili vunom :) Hvala svima i nadam se da ce neko znati napraviti bolje od mene :) hehehe

ma nije to tolko stvar znanja kolko je stvar potrebe, malo kome treba to sto si ti radio ...
 
Član
Trolovanje iz čikaga realna stvar :)
A svaki projekat u ICE podforumu je dobrodošao.
Nemoj da te ikakva kritika ili predlog obeshrabri samo napred i rad
 
Top