Muškarci koji "loču" bolji su u krevetu

Muškarci koji "loču" bolji su u krevetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EJ2

Član
tibor987 je napisao(la):
EJ2 je napisao(la):
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D

ostale pijanske navike od mladosti, djabe mackica, kad ima rukica hahaha :lol::lol::lol:

nije to nego ona NE MOZE vise pa kud ces, sta ces... :lol:
 
Član
Oppaaaaaa znaci lokanje ko i dosad svaka cast ADMA na info.......heheheheeh.............;)
 
Član
ludjaci mrtvi ahahahahahaha .... adma ti ocito poznat u ovim krugovima hahahaha ....

EJ2 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
EJ2 je napisao(la):
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D

ostale pijanske navike od mladosti, djabe mackica, kad ima rukica hahaha :lol::lol::lol:

nije to nego ona NE MOZE vise pa kud ces, sta ces... :lol:

a ti kralju gori od onog naseg zmaja sto za 5 sati opremi 5 zena pa nakon tog i ciganku pa i dalje vice nezadovoljan ahahahahahah ....
 

EJ2

Član
haahahahaha :lol: ma posle zadnjeg puta kad se protresla ona se skupila i drhti.. ja njoj ajd jos - ona "aa, ne mogu", ja opet "aaajd jos malo" - ona poce plakati hahahaha :D
 
EJ2 je napisao(la):
haahahahaha :lol: ma posle zadnjeg puta kad se protresla ona se skupila i drhti.. ja njoj ajd jos - ona "aa, ne mogu", ja opet "aaajd jos malo" - ona poce plakati hahahaha :D

A KRALJA majko moja i ti si otiso izgleda malo :lol::lol:
 
Član
EJ2 je napisao(la):
haahahahaha :lol: ma posle zadnjeg puta kad se protresla ona se skupila i drhti.. ja njoj ajd jos - ona "aa, ne mogu", ja opet "aaajd jos malo" - ona poce plakati hahahaha :D

wau..
 
Početnik
eddo je napisao(la):
ludjaci mrtvi ahahahahahaha .... adma ti ocito poznat u ovim krugovima hahahaha ....

EJ2 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
EJ2 je napisao(la):
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D

ostale pijanske navike od mladosti, djabe mackica, kad ima rukica hahaha :lol::lol::lol:

nije to nego ona NE MOZE vise pa kud ces, sta ces... :lol:

a ti kralju gori od onog naseg zmaja sto za 5 sati opremi 5 zena pa nakon tog i ciganku pa i dalje vice nezadovoljan ahahahahahah ....


http://www.youtube.com/watch?v=YYUGzJ172YE&feature=related :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top