Muškarci koji "loču" bolji su u krevetu

Muškarci koji "loču" bolji su u krevetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muškarci koji se brinu da će se alkohol loše odraziti na njihov seksualni život mogu odahnuti i prije akcije u krevetu popiti koju čašicu, potvrdilo je najnovije istraživanje. Alkohol, naime, poboljšava, a ne uništava mušku izvedbu u krevetu, tvrde znanstvenici.

Sve do sada vjerovalo se da konzumacija alkohola može uzrokovati erektilne disfunkcije , a najčešće zakazivanje "hidraulike".

No, istraživanje provedeno na 1.580 australskih muškaraca pokazalo je da su imali 30 posto manje problema u krevetu nego oni koji su izbjegavali alkoholna pića.

Čak i oni kojima je običaj malo se žešće "ubiti" u alkoholu prijavili su manji broj erektilnih disfunkcija od onih koji nikad ne piju.

Oni koji povremeno popiju 3-4 čašice najviše pet puta tjedno najbolje su prošli. Najgorima su se pokazali oni koji su se ostavili navike zavirivanja u čašu, a ništa bolji nisu ni pušači, kao ni žrtve srčanih bolesti.

Istraživanje je zaključilo da umjerenim konzumentima alkohola koji imaju erektilnih problema nema smisla savjetovati da se u potpunosti odreknu alkohola.Gdje god podjem tebi idem :lol::lol::lol:
 
Član
onaj koji nepije, hoce ga zensko ali los hebac, onaj ko se natanka dobar hebac ali nece zensko blizu njega jer smrdi...a hjooooooj :lol:
 
tibor987 je napisao(la):
onaj koji nepije, hoce ga zensko ali los hebac, onaj ko se natanka dobar hebac ali nece zensko blizu njega jer smrdi...a hjooooooj :lol:

zato pij one Vodtke crvene crne od njih mirises:lol::lol:
 

EJ2

Član
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D
 
EJ2 je napisao(la):
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D

e svaka ti dala :lol:
 
Član
EJ2 je napisao(la):
ovo je ziva istina, jednom ja popio malo, stvarno ne puno... ali sam "tukao" cijelu noc, od predvecerja do zore i nisam.. znate vec, dok je ona boga pitaj kol'ko puta pa sve dok je noge nisu utrnule :cool:

na kraju sam mor'o stvar uzet' u svoje ruke da i ja imam nesto od toga :D

ostale pijanske navike od mladosti, djabe mackica, kad ima rukica hahaha :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top