murijak se trese eheh jado....

murijak se trese eheh jado....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: murijak se trese  eheh  jado....

ovo je jos bolje
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/i4QuaT8vDD0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/i4QuaT8vDD0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
RE: murijak se trese  eheh  jado....

NIGGER NAJACI HEHE >d A policajac hoce da izavdi utoku ili pendrek ali nemoze da stigne jes brz...
 
Član
RE: murijak se trese  eheh  jado....

ovaj crnac u autu garant nije imao prsluk,pa da mu kaznu ne naplati
hehehehee
 
Početnik
RE: murijak se trese  eheh  jado....

nedo mu allah da je naletio na topalovica, ko je iz sarajeva 99% sam siguran da zna o cemu pricam :) iz licnog iskustva pricam da taj prvo udara pa tek onda pita :) sta se desilo, drug i ja smo bili u villa parku daaaavno nekad tek kad se otvorilo :) i cugamo kao i svaku noc, zakacimo se sa nekim debilima nesto sitno prepiranje zajebancija, i kao oni ce nas sacekati ispred :) i ajd mi izasli ispred pobijemo se nalupamo ih momacki :) (4 godine boxa u mojim rukama) drug teski bilder :) i eto ti patrole, dosli ljudi, izlaze iz auta, osto samo jedan unutra nagelo se auto, kad izlazi isto ko krmak... prisli nama drotovi za nepovjerovat normalno razgovaraju, kad eto krmka, kako mi prilazi prvo me spuca otvorenom rukom u glavu, poce druga sutati :) kad je sve smireno bilo i proslo kaze meni, eh kako se zoves i sta se ovo ovde desilo :) eto da nedavim vishe, reko da podjelim jedan dogadjaj sa vama :)
 
Član
RE: murijak se trese  eheh  jado....

Default je napisao(la):
nedo mu allah da je naletio na topalovica, ko je iz sarajeva 99% sam siguran da zna o cemu pricam :) iz licnog iskustva pricam da taj prvo udara pa tek onda pita :) sta se desilo, drug i ja smo bili u villa parku daaaavno nekad tek kad se otvorilo :) i cugamo kao i svaku noc, zakacimo se sa nekim debilima nesto sitno prepiranje zajebancija, i kao oni ce nas sacekati ispred :) i ajd mi izasli ispred pobijemo se nalupamo ih momacki :) (4 godine boxa u mojim rukama) drug teski bilder :) i eto ti patrole, dosli ljudi, izlaze iz auta, osto samo jedan unutra nagelo se auto, kad izlazi isto ko krmak... prisli nama drotovi za nepovjerovat normalno razgovaraju, kad eto krmka, kako mi prilazi prvo me spuca otvorenom rukom u glavu, poce druga sutati :) kad je sve smireno bilo i proslo kaze meni, eh kako se zoves i sta se ovo ovde desilo :) eto da nedavim vishe, reko da podjelim jedan dogadjaj sa vama :)

heheheh... drug vidim da si iz SA, sigurno su cuo za Zebu i znas kako on udara, e pa mene kad uhvati gotov sam.... :D:D
 
Član
RE: murijak se trese  eheh  jado....

Ne znam šta je tolika fama oko tog tope ja nikad problem nisam imao sa njim...
 
Početnik
RE: murijak se trese  eheh  jado....

Bojan je napisao(la):
Ne znam šta je tolika fama oko tog tope ja nikad problem nisam imao sa njim...

nisi naletio na njega kad je nervozan sto nije na vrijeme isporucio 10 metara drva ,)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top