multijet

multijet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jeste da je moj ljepsi ali je i tvoj najs :icon_smile:
Pitam se kakva li je vlasnica pusti kola ;):icon_biggrin:
 
Član
edoze je napisao(la):
hajte vas dvoje na kafu:lol:
a fin ti je jugic,ovaj,puntac:cool:
lajk it,za malo para dobije se solidan autic:cool:

Jesul isli na kafu :icon_question: :icon_smile:

:icon_exclaim::icon_exclaim:

Za pare koje das za punta skoro da i ne mos naci nista bolje jos je novije
godiste a ovi fakat malo trose ;)

:123:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ista kontrolna tabla kod 1.2 modela i 1.3 jtd,heh zanimljivo. Dizlo ide do 7000 nigdje crvene.. :)

Sve u svemu lijepo igleda taman za tebe... redovno odrzavaj i nema problema;)

to za kontrolnu tablu si u pravu kod mene 1.3 ...

ma jeste meni je bitno da malo trosi jer ipak studentima je uvjek tanak džep ... :D
 
Član
Ja vozim 1.2 isto student,pa mi moze bit a taj trosi jos manje nego moj a bash fino ide tako da ces jako zadovoljna bit :)

A za to sjediste,obrati se autopraonicama za dubinsko pranje siceva, trebali bi oni to rjesit.:icon_smile:;)
 
Član
Meni se na prethodnom autu prosula rakija po zadnjem sicu bio probusen kanister, poslije svih mogucih pranja i svega mjesec dana smrdi u autu ko u buretu policija odma daje da duvam u melodiku i jedino sto je uspjelo iznjeo ga 3 dana na sunce gorila sveta zemlja i poslije toga nije vise smrdilo pa sad...............
 
Član
ee nisam dobor objasnila nije na sicu nego iza vozacevog sica na tapicirungu ... al ev ima par dana luftam ga stavljam neku pjenu pa je pocelo manje smrditi ... ja mislim da ce uskoro potpuno izici...

hvala na prijedlozima :D
 
Super Moderator
hudler je napisao(la):
Fin puntac, samo licno meni se vise svidja onaj prije redizajna, sa uskim farovima naprijed, nekako mi izgleda agresivnije...

bas sam to htio napisat :D

sa srecom dobar je ovaj auto ima da te sluzi, samo kakve crne felge i ne treba nista vise ;)
 
Član
pa bit ce al ako ga prevedem na sebe ... neznam jos nista...pa sam onda kontala i branik u crno nekako mi mocnije igleda... :D

i to samo u slucaju ako ga prevedem a ako ne onda cekam da dobijem svoje licno auto pa onda da ulazem u njega :D
 
Član
ma kakav branik u crno bolan ......hahah nemoj biti smijesna ..nepase ...

nadjes kakve 14 za njega i to je to ...

..................

p.s. al je ostao za kađom hahaha ... :lol::lol:
 
Početnik
vidi nje sto se opustila :icon_eek:
generalno ne volim fijata, al razmisljam da i ja svoja dva vw prodam i kupim funto, al niposto ovu seriju ko kod tebe i sa 4 vrata, a ni dizlu... ovi smrde :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top