Muftijski vozni park

Muftijski vozni park

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo čime su došle pojedine muftije na obilježavanje 15-te godišnjice genocida u Srebrenici, obratite pažnju na diskretni natpis na šajbi... (To su morali istaći jer tablice od istočnih nam susjeda pa da ne bi bilo oštećenja)

Muftije.jpg


Muftije2.jpg
 
Član
Ja isao sipati vode iz cisterne,i kad sam se vracao proletise...prava gangsterska kolona.... :icon_biggrin:
 
Član
ma bilo je u srebrenici svega. u subotu su haris silajdzic i sanela jankins dosli u koloni u kojoj je bio escalade, sad nezz ko je od njih dvoje bio u njemu. u ned sam isto tako vidio nekog cadilaca ono "normala" auto gospodsko, da ne kazem limuzina. dzipova, audija, mercedesa mali milion, eto na sta se drzavne pare trose...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma bilo je u srebrenici svega. u subotu su haris silajdzic i sanela jankins dosli u koloni u kojoj je bio escalade, sad nezz ko je od njih dvoje bio u njemu. u ned sam isto tako vidio nekog cadilaca ono "normala" auto gospodsko, da ne kazem limuzina. dzipova, audija, mercedesa mali milion, eto na sta se drzavne pare trose...

sami smo ih birali,sto su uvijek ljudi koji su na vlasti krivi:icon_mad:
kad je toliko nezadovoljstvo,niko ne kaze,eh odoh ja u politiku,bicu posten,vozat maple c31 kao sluzbeno auto i slicno
Bosna je siromasna zemlja,prosjecno,i kad ljudi vide da mogu klepit para i uzivat u cemu god pozele oci su im ovako :icon_eek:
tako da,koji klinac svako krivi njih,radije nek se potrudi pa ih srusi s vlasti...koliko ja znam,po zakonu organizovana grupa gradjana moze trazit smjenu nekoga s vlasti prije isteka mandata....a ja ne vidjeh proteste:icon_question:

i NEK su dosli,nek se zna ko su,svojim radom i uspjehom su dosli do toga...il su bar imali stelu,al je i to trud...
Allah rahmet ejled svim sehidima Srebrenice
 
Član
Metnućemo mi lokot da ne bi tema išla u pogrešnom pravcu ali eto čisto da se vide zvjerke muftijske :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top