MTM Golf R

MTM Golf R

Da ti treba auto za svaki dan, ti bi uzeo Ferrari 575 Maranello. How yes no :D A ovdje iznad govorimo o novim autima, polovnjaka za te pare ima bruka. Ima tu i druga stvar, vecina pise da bi uzela nesto da ima te pare, a kad dodje u tu priliku, onda uzme nesto sasvim trece. To se i na ovom forumu dokazalo xx puta, pricaju uzeli bi ovo i ono, dodju do para za koje mogu uzeti nesto opasno i uzmu dizela od 90 KS. Znas, treba svaki dan to vozit, sipat, bla bla...

Da imam 55 k€ za potrošiti na auto imao bih i za Ferrari Maranello. Uostalom ne bi mi sigurno bio jedini auto u garaži. Golfa ne želim kupiti nikada pa da je i RRR od 700KS. :D
 
To je i dalje samo "Golf" a ono što dodje poslije toga 98,99% ljudi nikako ne zanima. Jedino još pitanjeje : Jel' dizel :D
 
Član
poređenje auta totalno različite klase, ili još gore poređenje novog i polovnog auta je 100% besmisleno. jeste skup auto, ali možda za naš pojam, nekome nije, on se odlično prodaje, u svakom slučaju bolje nego svaki koji ste naveli "ja bih ovaj za te pare" i sad smo mi koji nemamo pare za njega pametni a oni koji ga voze su budale :p hehe
 
Legend
Ne stavljajte te opelčine u ovu temu zahrđat ćemo svi..
Salu na stranu.. opet klasicna boljka bošnja, golf.. svi ga mrze a svi ga spominju..

I da, sigurno će opet biti više golfova nego ovih astri ili insignija opc po gradu, u drzavi, u regionu generalno..

Golf je ikona hot hatcha, i to ce tako ostati, a vi golfomrzci mozete da pricate sta hocete :)
 
Top