mtel

mtel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dok imas corbe... moci ces i koristiti.... otprilike skoro svugdje na svijetu... naravno dok ti telefon podrzava... frekfenciju mreze... kontinenta na kojem se nalazis
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
tako nesto sam i ja mislio pa onda gledam bht ima onu ponudu svaki mjesec placas....

planiram uzeti LG KU990 pa me zanima znas li ti ili neko drugi kakavj e mob , nisam zahtjevan po tom pitanju , nek je lijep i nek nema problema sa muzikom :icon_smile:

Nisam ga licno posjedovao, ali sam ga u par navrata gledao i drzao u rukama.. Sam telefon nije nesto specijalno, cak sta vise ako hoces nesto za muziku uzmi neki SonyE. Walkman ili Noku Xpress Music, naravno sve zavisi od tvojih finansijskih 'protezanja' ;)
 
ma iskreno , ne volim davati previse love za mob. ma SE mi se ne svidjaju dizajnom , ugl. mene zanima ovaj KU990 , fkt cuvam mob. ono mazim i pazim hehe al bitno mi je da mogu nabacati muzike i slusalice u usi i lagano chilat po cijeli dan u skoli :icon_smile:
 
Član
Zovi mtel i pitaj, vjerovatno moze, al nikad ne znas. Sve zavisi od toga jel taj tvoj operater ima ugovor sa mrezama izvan BiH. Za BH telecom sam siguran da imaju, gdje sam god bio sve radilo bez problema. Samo gledaj da ne zoves i da te ne zovu, jer ti roaming ide. Ak te neko zove, on placa poziv kao da te zove u BiH, a ti placas relaciju BiH - zemlja gdje si. Tako da bi jako brzo mogao ostati bez ikakvog kredita, onda mozes mahat usima. Poruke su ti najisplatnije, ne placa se primanje, odlazak je skup, al ako pazis, nema problema :icon_biggrin: Na bhtelecom stranici ima lista operatera u odredjenim zemljama i tamo pise kod kojeg ti je koliko poziv-poruka. Ak ti nesto slicno ima i tvoj m-tel pogledaj, zna biti razlike i do 30 feninga po poruci. A nista te ne kosta da promjenis mrezu tamo, jer ima ih u Eu vazda 5-6 aktivnih na koje se mozes nakacit.
 
Član
99% radi mtel tamo, samo ne zovi nikog, prosle godine sam bio u italiji i za 12 sek poziva su mi skinuli 4 markice :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top