MPG-Cap tablete za manju potrosnju goriva

MPG-Cap tablete za manju potrosnju goriva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
The_Dag je napisao(la):
Ja kad zapalim dzoint,ispusem koji dim u rezervoar auto mi dobije +50 konja i ide na mjesecevu energiju,povrh svega pojacalo mi trosi manje struje a poveca se nivo vode za brisace koja automatski prelazi u etanol...Iz auspuha mi pocne izlaziti gusti bijeli dim sa cudim mirisom :D

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
prvo vidi da ti auto nije alergicno... na te tablete... nus pojave.. kontraindikacije i tako to... posavjetujte se sa najblizim lijecnikom :D

hihihihih...:icon_biggrin:

The_Dag je napisao(la):
Ja kad zapalim dzoint,ispusem koji dim u rezervoar auto mi dobije +50 konja i ide na mjesecevu energiju,povrh svega pojacalo mi trosi manje struje a poveca se nivo vode za brisace koja automatski prelazi u etanol...Iz auspuha mi pocne izlaziti gusti bijeli dim sa cudim mirisom :D

:lol::cool:
 
Član
miki321oc je napisao(la):
tamo je to ispitano na nekim institutima i pokazalo se da stedi gorivo od 7-20% zavisi od automobila, duzi vjek motora svjecica ventila, manje stetnih izduvnih gasova.....
slike,dijagrami,pečati....
koristi americka vojska i poceli i ukrajinci koristiti
kao stvarno dijeluje na potrosnju........................ (da ne idem u detalje )


e sad pitanje
jel to samo marketing ?

WTF !?

ako si vec napisao da koristi vojska i ukrajinski bojsi i stvarno djeluje na potrosnju..zasto onda ovo pitanje ?


al slobodni ti koristi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top