mozilla problem

mozilla problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ovako,imam problem,naime ovo mi se davno događalo,nisam znao rijesit i onda sam formatirao comp,jutros sam spletom okolnosti form. comp i sada mi na mozilli kada otvorim "neke" stranice izbaci error

rpbe.jpg


e jel se moze to kako rijestiti da ne formatiram opet comp,isao sam uninstal i ponovo instal al opet isto:icon_rolleyes:
 
Nevidi se bas najbolje sta pise ali kako kuzim obrisao si neku exe.datoteku ubaci windows instal cd i samo pokreni repair
da neradis ponovnu instalaciju.
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Nevidi se bas najbolje sta pise ali kako kuzim obrisao si neku exe.datoteku ubaci windows instal cd i samo pokreni repair
da neradis ponovnu instalaciju.

Dodje mu isti djavo ili repair ili na novo instalaciju, isto vremena potrosi a bolji ucinak svjezom instalacijom.

Na slici ti pise standardni error, pukla aplikacija, a uslijed cega treba kliknuti onaj plavi nilkic pa ti izbaci da vidis gdje je problem nastao.
Vidim da si ganjao i ove transformation pakove sa vista look, pokusaj to obrisati i ne instalirati, ima tih pakova promasaja i zna zbog njih zezati, takodje instaliraj sve najnovije update za XP sa MS sajta.
Ako ti je ukljucen System Restore odradi ga,rollback sistem na datum kad si instalirao sistem, cini mi se jutros, pa onda fino op jovo na novo,ovo ti je korisnije nego da cio sistem na novo obaras
 
BHT Ovisnik
neznam ocel bit ponovo isto ako vratim jer cim sam digo sustav prvo sam mozillu instalirao i to se događa samo na nekim stranicama,i onda moram zatvorit stranicu u pm:icon_evil:
 
Član
instaliraj Perfect uninstaler i onda preko njega obrisi sve sto ima veze za mozilom pa onda opet instaliraj mozilu,onda bi trebalo da valja

jesi rjesio Marko?
 
BHT Ovisnik
evo sad cu probat:icon_smile:

nema fajde,ode ja opet format,samo da sacuvam 5gb slika na d particiju da ne moram opet prebacivatisa usb-a
 
Član
i meni se to desavalo sa vecinom programa kad mi je windows vec pri kraju


kad ima onih svakakvih pizdarija



preporucujem ti da ponovo ins. windows 1h posla xD
 
BHT Ovisnik
i sta cu kad imam otvoreno ajmo reci 10 il vise tabova,pune mi se neki videi ili mi ocitava neke podatke koje cekam npr sat vremena i na kraju dont send i mogu ga j*at

pa jucer sam formatirao comp i evo jutros opet,samo mi krivo sto mi ode vise od sat vremena dok poinstaliravam programe i onda me to sj*e na mozilli,sad cu opet vidit oce li na istoj stranici se dogoditi error
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
i sta cu kad imam otvoreno ajmo reci 10 il vise tabova,pune mi se neki videi ili mi ocitava neke podatke koje cekam npr sat vremena i na kraju dont send i mogu ga j*at

pa jucer sam formatirao comp i evo jutros opet,samo mi krivo sto mi ode vise od sat vremena dok poinstaliravam programe i onda me to sj*e na mozilli,sad cu opet vidit oce li na istoj stranici se dogoditi error





ma reinstall mozillu ne garntujem nist al nie ti problem garant si obirsao neku exe.datoteku


a probaj i Operu ako vec nisi slicna je mozilli
 
BHT Ovisnik
ma nemam sta reinstal,radio sam 5x,nisam imao sta ostetiti kad je tek dignut windows,dizao sam ga 50+ puta,i uvijek odmah mozillu instaliram,al evo sada sam probao,sada nema vise errora kako sam opet jutros formatirao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top