može li se prijeći granica ?????

može li se prijeći granica ?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mogu li prijeći granicu bez starije osobe kraj sebe, imam 18 god i položio prije nekoliko mjeseci i plus sa mnom će biti 4 maloljetne osobe. oće li srat dole :icon_question:;)
 
naravno da hoce,trebas imati kod sebe 100eura,da je auto na tebi,ili da imas punomoc od vlasnika automobila..
 
Član
black_devil je napisao(la):
naravno da hoce,trebas imati kod sebe 100eura,da je auto na tebi,ili da imas punomoc od vlasnika automobila..

imat ću ja preko 100 eura ali da jedem i pijem dole a ne njima da dadnem ako si mislio :lol::lol::lol::lol: a

i još da upitam kakve uvjete treba zadovoljavati da iznajmiš auto ovdje kod nas u BiH
 
Član
po avataru auto je prek 100ks, onda ak bi te pustili bilo bi ko da te zaustave, vide da kršiš zakon i puste.. ja bi ponio extra 100€ :)
 
Član
corrado je napisao(la):
po avataru auto je prek 100ks, onda ak bi te pustili bilo bi ko da te zaustave, vide da kršiš zakon i puste.. ja bi ponio extra 100€ :)

neću sa svojim, probat ćemo iznajmiti auto, pošto se na utaknicu spremamo pa da gaa ne stuče neko :lol::lol::lol:
 
Član
kakvi euri i kakve pizdarije ako imas vozacku i putovnicu osobnu sta vec mozes sa bilo kojim registriranim autom i netreba ti nikakva punomoc ako je auto na tebi ili ako pripada clanu obitelji a rentano auto takodjer mozes bez problema voziti jer u trenutku iznajmljivanja taj ugovor ti vrijdi ko punomoc i te zakone o autu jacem od 100 ksmogu objesit macku o rep jer ako smijem registrirat to auto na sebe onda ga smijem i voziti
 
nije tacno jarane..ja idem u skolu carinski tehnicar..i zivim nekoliko minuta od granice..on je mlad vozac..i treba mu 100eura ako misli preci granicu..tj da ima u slucaju ako napravi kakav prekrsaj da moze tamo platiti..znaci trebas im pokazati na granici 100eura ako to traze..vidjece da je mlad,trazit ce i dokumente od auta..
ja jos vecinu znam dolje...al kad god prelazim sve to pregledaju..jer otkud meni auto od 20hiljada a ja imam 20godina..
 
Član
traze i meni koja je trideset i kusur sve papire od auta, ok sa 100 eura me jos nitko nije pitao lol..

posto je astra sada na moju mamu prijavita, papiri nisu na isto ime tako da imam ovjerenu punomoc (kod notara itd.) da koristim auto no iskreno receno do sada to nikoga nije interesovalo. vazno je uglavnom sve te dokumente imati uz sebe.
 
Član
presogranicu od polaganja prije 4 godine veliki x puta i nikad niko nije nista upitao ni nista srao a uvjek je auto bilo jace od 100 ks
 
moras imat punomoc ako vozis maloljetne osobe po pravilu oni nebi smjeli prelazit granicu bez odobrenja roditelja
 
BHT Ovisnik
e to za punomoc maloljetnika,nezz kako meni nije trebalo,sam sam isao ljetos avionom u njemacku,vracao se s ujakom,nisam nista imao:icon_question:
 
Član
ma nidje veze evo ja vozim dvije godine i preso sam granicu stooooo puta nikad me nista pitali nisu oosim sto standardno gledaju dokumenta ,a nije ni auto na meni pa nisu nista pitali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top