moved - farovi na BMW X5 americko trziste

moved - farovi na BMW X5 americko trziste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
21aa3dceb0227eff0403fcd9671a9d13.jpg


sta se ovo farovi razlikuju...udaren:icon_confused:
 
Član
RE: BMW X5

ma nije auto udarano covjek vam vec rece da je auto pravljeno za americko trziste.......isto ovako ima i kod golf 4 samo sto se kod golfa nalazi na lajsnama
 
Član
RE: BMW X5

duurma je napisao(la):
ma nije auto udarano covjek vam vec rece da je auto pravljeno za americko trziste.......isto ovako ima i kod golf 4 samo sto se kod golfa nalazi na lajsnama

vidis 2 razlicita zmigavca lijevi i desni na faru? to momci pitaju
 
Član
RE: BMW X5

duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim
 
Član
RE: BMW X5

dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

koliko znam nije,,,posto nije kupljen nov,,,dok je kod ovog vlasnika nije ,,cuva ga ko malo djete,,,a kod drugog vlasnika,,hm kako bi bilo ko mogao za bilo koje auto,,,iako sumnjam posto se ovakva vozila bas paze,,
 
Član
RE: BMW X5

AnDel je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

koliko znam nije,,,posto nije kupljen nov,,,dok je kod ovog vlasnika nije ,,cuva ga ko malo djete,,,a kod drugog vlasnika,,hm kako bi bilo ko mogao za bilo koje auto,,,iako sumnjam posto se ovakva vozila bas paze,,

sve ok drug samo ti kazem da su razliciti farovi i da je to nemoguce fabricki, progooglaj malo vidi slike ugl su americki modeli s ovim farom sa zutim zmigavcem i to su im ujedno i pozicije, a ovo ovamo je far koliko ja vidim evropskog modela facelift...
pozz i jos jednom sorry za off nije nista zlonamjerno
 
Član
RE: BMW X5

dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

seres ti ako je amrekianc mora imati bijelo i zuto svjetlo sa lijeve i desne strane a za farove nisam nista rekao.......a sada ne znam za farove jeli to to
 
Član
RE: BMW X5

duurma je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
duurma je napisao(la):
oni po zakonu moraju imati zuto i bijelo svjetlo sa lijeve i desne strane

de ne seri ziv bio, mogu bit il bijela il zuta a razlicita nema teorije
@andel nemogu bit razlicita svjetla fabricki 100% je mjenjano, a jel udaran il nije u to ne ulazim

seres ti ako je amrekianc mora imati bijelo i zuto svjetlo sa lijeve i desne strane a za farove nisam nista rekao.......a sada ne znam za farove jeli to to


mora imati zuto, ali na obje strane, a ne samo na jednoj, a na drugoj bijelo... i zmigavci su u farovima tako da farovi su razliciti...ne kontam kako ne vidite razliku...
sorry na off-u..

jel moguce da sam vidjao ovog bmwa po banovicima:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top