Motorom udario u betoski zid i poginuo

Motorom udario u betoski zid i poginuo

Član
.nOKe je napisao(la):
vec su poceli..
Boze sacuvaj, sto ovo moram reci, ali fakat i ovi motoristi sjedaju na motore da izbace komplekse (cast izuzetcima) ali juce bas dok sam napravio 2 kruga kroz grad, 10 motorista je proletilo pored mene nenormalnim brzinama, ubacuju se bez zmigavaca, strasno fakat..

Razumijem te potpuno ja ludim sa motoristima :( ne znam zao mi je covjeka i zivota njegovog RIP ali sto traze belaj nije mi jasno nikako !! U Europi ne mozes vidjeti likove koji centrom grada prolaze 100km/h i vise izmedju auta nema toga jer bi dobio kaznu da mu se zamanta samo kod nas isto divlji zapad ! ima ljudi magistrala ima autoput uzmes motor i pici 300km ako moze i vise ... tako rade gospoda koja vole motore a ovi nasi sto voze u papucama i farmerkama su kriticni :(
 
R.I.P.
ja danas pijem kafu u jednoj basti,a pored nas prolaze auta i motori...ma to je katastrofa,kako balavci voze,onaj jedan nema ni kacige,a zalijepio se za jedno auto,majke mi nema ni 1m razmaka :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
a nista mrze mi nema,kad vidim sirotinju,nema sta obuci,a sabir'o za neki krs motor i glumi mangupa :icon_mad:
 
Top