motoric od grijanja

motoric od grijanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
... ljudi , treba mi auto elektricar ...

nece mi motoric od grijanja , nije mi doasd nikako radio ..odvezem ljudi probaju kazu radi ti samo na 3.brzini ...
kao nema jedne faze,tako mi rece jedan majstor kaze odvezi automehanicaru..

ja zamjenim novi motor ,eno montiran i sve .. jos samo nije ukljucen , nisam htio da diram nist....

pa me sad zanima kako tu sad jednu fazu koja navodno nedostaje ,napraviti imal tu puno posla ...


auto je opel kadet
 
Početnik
kod golfa uvijek kad radi samo 3. brzina, ode ona plocica na motoricu, nju zamijenis i rahat..e ne znam kakav je princip kod kadetta, valjda nesto slicno...ili da nije do prekidaca..
 
Član
ja sam to pravio na astri... ne znam sad kod kadeta jeli isto, ali ima izmedju prekidaca i motorica na zici postavljena kutija, tj transformator koji odredjuje koliko ce ti struje doci do motorica u zavisti od toga koju brzinu na prekidacu koristis(1 2 3 4) Zna se desiti da pregori, u tvom slucaju nije sigurno jer ti radi 3 brzina, to samo pokazuje da su se kontakti aluminijski oslabili na transformatoru, treba ih prelemiti, to je meni rijesio elektricar za sitne pare, pa mislim da ako u tebe bude isti kvar da nemas razlog za brigu;)
eto nadam se da sam malo pomogao:icon_exclaim:
 
Član
do prekidaca nije ... prekidac je ispravan ...


a oni su probavali motoric ovaj sto je bio u kadetu na akumulator, kao 1. i 2. brzina ne vrti kaze nerade na trecoj radi ..

kad su ga montirali ono nece nikako da radi , kaze nek pogleda elektricar ,ovo je do struje mozda ti jedna faza fali ...

reko daj ti meni motoric koji je ispravan ,kupio motor eno ga u kadetu montiran,samo treba elektricar sada,al posto neznam imal tu puno posla, zato reko da se raspitam malo ...

sta cu ako kaze treba instalaciju mijenjat komplet .---j*o sam macka ,a nije mi ostalo jos puno para ...

kaze do struje fali jedna faza ....ajmo elektricari pomagajte
 
Član
eee ljudi ...

evo sve sam pregledao , motor je ispravan,dzaba kupio drugi

sad mi je problem instalacija ...na prekidacu izgleda da nema plusa , a na osiguracima koji su svi ispravni komplet jedan red mi nema 12V ...

onaj dzek od motorica za grijanje koji su ukljuci u dzek od auta, ee na tom dzeku nema nigdje 12V ...

tako da sutra gledat sta je to ,kakav je kvar...

samo se bojim da necu morat skidat komplet masku i novu instalaciju praviti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top