Mostarciiii ,gdje kupiti materijal za fiberglas???

Mostarciiii ,gdje kupiti materijal za fiberglas???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

Nema na cemu drug, ta ne bi ti preporucio nekog sonju da ti zaj*e sve ;)
 
Član
RE: Mostarciiii ,jedan savjet???

Ev zvao sam jucer u display, pa je rekao covjek da dovezem motor da ce to odradit, al mi je lakse odljepit ove stare naljepnice ,lako se skidaju kad se zagriju....pa cu mu odnijet...

Pa da nebi otvarao novu temu, zanima me gdje ima kupiti ona mislim da se zove epoxi smola, ono kad rade branike i spojlere, pa se stavljaju vlakna,i premazuje se smolom...nisam siguran za naziv,al mislim da cete skontati o cemu se radi, trebalo bi mi da kupim to ,da radim ove neke nosace sto su popucali na plastikama od skutera...a to mi ej trenutno najbolje rjesenje...nisam isao u DACA komerc,mozda kod njih ima?:icon_rolleyes:
 
imas u cvitkovica a i ima i u vecini radnja onaj car system-ov set posto tebi tog ne treba puno dobijes vlakna i smolu...
 
Član
hvala na pomoci, otic cu do cvitkovica ,pa mozda uzmeme i taj set, jer mi netreba toga puno samo da zakrpim neke nosace nista vise...;)
 
Član
Evo,veceras kupljen ovaj poliester set za pola kvadrata, sto ej meni dovoljno....kupio u cvitkovica, a nije ni skupo,21KM, al dodje sve sta treba, cak i u pustvo za rad...super...hvala na pomoci...;)
 
Član
cvitkovic ti se nalazi na vrhu avenije vidit ces pise velikim slovima chromos boje i lakovi cvitkovic
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top