mostarci da vas vidim

mostarci da vas vidim

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hajmo vi mostarci ako moze usluga jedna ....

znal ko gdje je kafic u mostaru po imenu big ben ako zna bil ko mogao uslikati i staviti na forum ...

to mi je komsija otvorio u mostaru koji je rodom iz mostara ali zivio u sani
 
BHT Ovisnik
ja iskreno neznam,nesto mi poznato al neznam,sacekaj tibora il dadu mozda oni znaju
 
Član
badboy je napisao(la):
vlasnik se zove benjamin ,beno ...

dajte ljudi haj pomozite

Druže taj kafić je prije postojao... u ulici "Fejićeva" i sada ga drži Ernesto, mislim da se sada zove XXX, nekad malo prije nove godine ga on otvorio... Dok je bio Big Ben uvijek su neki problemi bili, najviše onih iz okolice Mostara tu izlazilo, glasio za seljački kafić u to vrijeme... znam jer mi je jedan poznanik tu radio na obezbjeđenju... nisam nikad ušao u njega dok je bio Big Ben jer niko od raje moje iz Mostara nije tamo htio...

Jedino da ti taj prijatelj nije sada nekad otvorio negdje drugo možda, pa se tako zove... ?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
takodjer, nikad cuo za taj kafic, a znam 90% kafana u gradu :icon_eek:

Ebiga vjerojatno ne izlazite u Fejićevu nikako, veliki je to kafić bio u svoj vakat... isto ja tamo po desnoj znam svaku kafanu, diskoteku i sl... a neznam 5 naziva ukupno... :D
 
e pa trebali ste naznačit da je na lijevoj tj istočnoj strani grada ja se satro razmišljajuć znam da nema na desnoj :lol:
 
Član
Cek zar se uvijek ne odredjuje strane rijeke, tako da stanes na usce i gledas uz rijeku...u tom slucaju istocna je desna :icon_question::lol:
 
big ben je kulturan malo alternativniji kafic i tu izlaze mostarci i nema nikave veze sa ernestom a nalazi se izmedju ernestovog kafica i mođa pravo je mal tako da se nema puno sta slikat

covjek upita za kafic bas smo mu pomogli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top