Mostar-Sarajevo-Vitez-Zenica

Mostar-Sarajevo-Vitez-Zenica

MTR

Član
CoL3 je napisao(la):
aha,aha,hvala,na koliko slika ta na autoputu,jel mogu ja dosec tu brzinu:D

a sad cu pogledati taj put preko bugojna kud ide i kakav je

Markic ne idi tuda ako nisi nikad isao , kud svi i ti os da te snjeg safata pa eto mi belaja
:D
 
Član
brze ces doci ako budes isao na bugojno, nema ti guzve, pusto skoro... a put preko rostova, je super i zabranjeno je kamionima... jedina guzva ce ti biti od novog travnika do fisa...
 
BHT Ovisnik
:lol::lol: hvala mtr
ev vidim michelinroute mi kaze da idem preko Sarajeva,jest da je 10km dalje nego preko G. Vakufa,al da je bolji put i isplatniji ?:icon_biggrin:
 
Član
ma ja ti ne volim ici tamo oko sa radi guzve, nije problem doci do sa, ali kada se zapne u spicu, ulazis barem pola sata u grad... a imam i lose iskustvo u hadzicima, upalili drotovi rotaciju i za mnom, ko da sam kriminalac :lol:
 

MTR

Član
CoL3 je napisao(la):
:lol::lol: hvala mtr
ev vidim michelinroute mi kaze da idem preko Sarajeva,jest da je 10km dalje nego preko G. Vakufa,al da je bolji put i isplatniji ?:icon_biggrin:

ozbiljno , ako nisi na ovu stranu nikad isao i nemoj , ima puno zajebancije , ja ne volim ic tim putem ( usko , voda na cesti , autobusi , kamenje pada sastrane , jake krivine , jak uspon i jaka nizbrdica ) , nego se istreniraj preko Ivana ;)
 
BHT Ovisnik
inace volim ove uske krivudave ceste,al kud nema bas prometa,u SA u guzvu ako upanem upanem kad se zatvara pijaca nedjeljom,inace slabo,nekako mi se cini blize preko SA pa cu tuda i nastaviti,pripaziti na ove kamere,znaci ta opcija i dalje ako kome treba :D
 
Član
Jest malo zafrkaniji put preko G. Vakufa nekako se napeto vozi na nekim mjestima, ali moze se, N. Travnik - FIS 15 min. rijetko kad je guzva, zavisi u koje vrijeme ides ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
idem vala i ja u petak u ljubuski ;) trebal tebi ista povesti

Zovi na kafu kad prolazio kroz Jablanicu, odmori malo :)

Cole nesrećo, zovi i ti na kafu kad se vraćao... u subotu sam ja u Mostaru ranije... pa nemogu na kafu :)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Jest malo zafrkaniji put preko G. Vakufa nekako se napeto vozi na nekim mjestima, ali moze se, N. Travnik - FIS 15 min. rijetko kad je guzva, zavisi u koje vrijeme ides ;)
Potpis, magistralni put... Aswalt :) Nov, mozes na 19-kama bez frke :)
By the way u subotu rano krecen Novi Travnik, Siroki Brijeg, pa isto mogu pokupit sta ako komu treba ;)
 
Top