Mostar-Sarajevo-Vitez-Zenica

Mostar-Sarajevo-Vitez-Zenica

BHT Ovisnik
u subotu ujutro idem Mostar-Sarajevo-Vitez-Zenica i nedjelju nazad (bez Viteza) ako kome treba na toj ruti sto povesti nek se javi,usput mi je (naravno "free" da se razumijemo :) )
 
dolazil u obzir kg pecenja sa jablanice da se ponese da se pojede malo :lol::lol:

:123::123::123:

svaka cast na potezu tom znaci cinite raji uslugu

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
BHT Ovisnik
hvala elmire,meni ne treba,znam da uvijek meni il nekome na ovoj relaciji treba netko pa sam se ponudio ako kome trebalo

@mirza
mozemo se dogovriti :p
 
Član
kk drug, eto neka stoji tema i ja cu u ljubuski pa ako se neko javi nije problem ni za mene odavde dovuci nesto, ili odozdo ovamo gore, kad budem isao u autu cemo biti ja i moje felge tako da ima mjesta jos, a kad se budem vracao bit cemo ja i mini ja i niko vise ;)
 
Član
elmire da ti nije slucajno usput ,trebalo bi meni od ErRoR-a jedna plastika od dvice da mi poneses, samo nezz hoces li kroz mostar za ljubuski ili>?
 
Član
almyr je napisao(la):
elmire da ti nije slucajno usput ,trebalo bi meni od ErRoR-a jedna plastika od dvice da mi poneses, samo nezz hoces li kroz mostar za ljubuski ili>?

nije problem drug, kontaktiraj errora dogovori se s njim da mi donese dio u travnik pa cu ti ja povuci dole, a ici cu kroz mostar onom magistralom dole, mozes me ti sacekati negdje na cesti da ja neulazim u centar.. vidi dogovori se pa mi javi, meni nije problem povuci..
 
Član
Ne moras ici u Vitez ako ides do Zenice...

Pripazi na kamere, imas 3 na tom potezu, ne racunam li ove kroz Sarajevo :)
 
BHT Ovisnik
idem do Fisa,pa rekoh ako kome iz Viteza sta treba,a kud imaju kamere,znam u Hadzicima mislim,cak nema ni znaka
 
Administrator
CoL3 je napisao(la):
idem do Fisa,pa rekoh ako kome iz Viteza sta treba,a kud imaju kamere,znam u Hadzicima mislim,cak nema ni znaka

u hadzicima kad ides iz mostara poslije trznog centra bingo kamera se nalazi na nekih mozda 300-400 metara....
 
Član
ako ces do fisa, onda ti je cak bolje ici na gornji vakuf, bugojno preko rostova i eto te n. travnik pa fis, izbjegnes guzvu oko sa i ne platis putarinu :D
 
Član
Kod Hadzica kad udjes u mjesto Binjezevo - tu je kamera i ogranicenje 50 il 60 km/h. Drugu imas na autoputu za Zenicu, kad ides iz Sarajeva, par kilometara nakon naplatnih kucica. Ima ogranicenje 110 i kamera. I treca kamera ti je na semaforu kod Viteza, par kilometara ispred FISa. Znaci kad vidis semafor, uspori...
 
BHT Ovisnik
aha,aha,hvala,na koliko slika ta na autoputu,jel mogu ja dosec tu brzinu:D

a sad cu pogledati taj put preko bugojna kud ide i kakav je
 
Top