Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
dzaba ovolko pisasmo nije bio ni jeedna kockica a i sto je bilo ovih novijih ne htjedose stat sa goginom astrom tako da treba cekat sledeci skup,ja sam jos malo ubrzo auto iako mi je boca opet bila prazna gogo je vidio,sledece sto trebam mjenjat je nosac mjenjaca a boga mi i sinhron 3 brzine jbg bio sam grub a nije to opel sta ces...
uglavnom otreso me gogo par puta nece auto u drugu otiso mi nosac mjenjaca al kad usaltam kako treba onda smo tu negdje st0 ce reci da sam ga ubrzao za sekundu od rejsa u mostaru i to opet sa praznom bocom:lol:
 
Član
Gocina Astra leti,ebo te led odvozio je jednu voznju u Mostaru 15.2 sa reakcijom ukupno vrijeme a to je ebena pila :icon_biggrin:
 
Član
ide fino nema sta,dok ustimam saltanje i nitro to ce biti ispod 15sec sa zenom za volanom 16.xx,od mene dosta ulaganja u zenin auto:lol:
 
Član
nee kod goce je 2.0T i ono je A4 njega su bas svi dole ubili jednostavno na 402 m auto je mrtvo
a onaj A8 cini mi se cak da je izgubio od goge cekat cemo njega da potvrdni
 
BHT Ovisnik
ma bolan jel goca kresic dolazio sa a6 c6 4.2,nazad mu pise 4.2,te onda kasnije dosao onaj a8,a za krtalica s crvenom a4 znam
 
Top