Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

prvo bili ja i anes jedno 40min,taman mislili ici kad naiđe tepsija,pa sandy i stari,dosao i zela,jos 2 momka,neki s toyotom mlo bili,fino bilo,zelin pug odkida:icon_twisted::cool: ja i anes se malo potegli,pri kraju piste on mene uzeo,nazad ja njega,a tibor se prepao,nije smio doci:D
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

ne sjecam se ja da sam bio na pisti :D prekucao sam se sinoc negdje u gradu dolje kod vas u MO pa jedva sam se dopeljao na pistu, vidjeo je Sandro kakav sam bio... kao poplava da me izbacila :D
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

Sreo sam te prije ležećeg, bio si polu mrtav!

Okupljanje je bilo jako dobro, dosta potezanja. Svaka čast momcima. Sandijev stari je legenda:cool:

Col: Poslje današnje vožnje se možda predomisliš oko kupovine nekih calibri i bembara:D

Ima li itko slika ili clipova?
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

Ja cim sam dosao legao spavat probudio se sad glava me rastura... al vrijedilo je bilo nam je zanimljivo, ja imam sliku jednu a ovaj prijatelj sa Focusom je slikao malo Rocca, i ima par slicica s piste, znam da i Tepsija ima par slika valjda ce se sjetit gdje mu je aparat pa da stavi to ovde :p
Ekipa s Nissanom je iz Ljubuskog, odavno ih zovem da dodu i nikako, eto jedva sam ih nagovorio :p al brzo odose dosadno im neznaju nikoga.
Col3 mislim da trebas odustat od Calibri i ostalih gluposti, teska srca priznajem al onaj mali francuz stvarno dobro ide :p

Cim dobijem slike stavit cu tu
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

pug leti kao mahnit,to nema rijeci:icon_twisted: :cool:

al ipak ja volim veca auta,neki coupe ili limuzina,ne treba nista za trke,nek je fina muzika i uzivanje,da ima snage za preteci,a ona zvjerka...uhhh,sa onakim malim auticem ne bih ja mogao lagano uzivati,to bi bilo samo gasanje,a ne bih se volio s onim negdje prikucati,sto vece to bolje:D

mislio sam da su oni momci i cure iz mostara,nisam znao da su iz ljubuskog:cool:
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

steta sto mi niko nije javio da dodjem da opravdam ime calibre,ikao sam ostavio broj niko mi nije javio a nisam dosao jer nemam neta p anisam ni znao ,eto sledeci put kad se skupite zovite da vam prezentiram sta calibra moze
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

prvo smo dosli bili samo ja i anes,bili gotovo sat vremena,taman posli kuci zove zela,reko nema niko,nemoj dolazit,kad naiđe tepija,kaze doc ce i sandy,onda zovnem zelu,kad je dosao on otisao tepsija,dosla jos 2 autica i na kraju kisa i hladnoca nas otjerali,sve je bilo nekako spontano ocemo-necemo
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

Bilo je brzinski sve odigrano tako da ni mi nismo sigurni bili ocemo li ili ne... vidimo se sljedece godine na pisti :D
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

Samo malo da pratim temu, mozda i ja neletim na mini susret nekad,ako sam dobrodosao naravno:icon_biggrin:
 
Član
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

Svi su dobrodosli, samo parti kad je iduci meet i pridruzi nam se :)
 
Početnik
RE: Mostar Pista ISPRACAJ STARE GODINE NA PISTI

evo meni je sada auto zavrseno i mogu doci jedan vikend :cool:
 
Član
RE: Mostar Pista Meet

Ako bude ovako fino vrijeme za vikend ocemo jedan meet, ekipa iz Oxigena je rekla da bi dosli, pa da vidim jeste li svi za? Rekao je i Repo da ce doc s Golfom ako ne bude radio.
 
Početnik
danas na pisti mi bili, ja Sreto i nekoliko mojih. slike cu staviti kasnije, evo sada smjesni snimci :cool:

naime, u neko doba dolaze neki cige sa golfom kecom, jure preko piste, to prdi, dimi :icon_biggrin:
mi ih pitamo da se potegnu samnom i nagovorimo ih, kazemo moj auto nije nesto posebno, tek se priprema, ovo ono, i pristanu :cool:

ja jako blago krenem, i kad sam konto da stisnem gas nisam jer sam zaboravio staviti osigurace na haubu (snimak1)
onda sam zatrazio "revans" (snimak 2)
pustim ih ispred sebe lagano i negdje na mislim 8 ili 9 sekundi snimka (cuje se nagla promjena zvuka) uprem gas do poda odjednom i preletim ih ko da stoje:icon_biggrin::icon_biggrin:
dolazi ovaj na kraju i kaze otvaraj haubu da vidim sta je tu :D


http://www.youtube.com/watch?v=C6mPhoeyFOM

http://www.youtube.com/watch?v=qipUAkKQB7Y
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:

E moj, Repo, otrese te cigo k'o slinu.:D :lol:

Oplakah na drugi klip, šteta što se slabo vidi kasnije.:lol:
 
Top