Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Dva puta isao za Mostar danas ali nisam imao vremena svratiti :icon_mad:

Jeli Goca ista mjerio i experimentirao sa Astrom :icon_biggrin: ?

Sta je bijeloj Vectri pod haubom ?Nesto definite znatno slabije nego XE.
 
BHT Ovisnik
fino okupljanje:cool: jel ovo ona bijela sa race-a ili ?

@gti fan
jesi li ti slucajno iza mene jucer isao,mutno mi je sve bilo,facu nisam mogao poznati,ali mi se cini da je netko viok i da su felge kao u tebe,bio sam kasnije svirao:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
fino okupljanje:cool: jel ovo ona bijela sa race-a ili ?

@gti fan
jesi li ti slucajno iza mene jucer isao,mutno mi je sve bilo,facu nisam mogao poznati,ali mi se cini da je netko viok i da su felge kao u tebe,bio sam kasnije svirao:D
Jesam Cole ,imao si sviranje na skretanju u Mostar ;) vidim je V40 ispred mene isti tvoj ali sa zada vozac mi ne lici na tebe sve dok te nisam vidio za volanom sa boka.


sandy_mo je napisao(la):
Vozao se on juce po gradu al nikome se nie javio cccc :p :lol:
2 puta jucer isao Neum-Mostar ali nisam imao vremena za nista eto kad nisam ja svratio na pistu a bio tamo 2 puta onda mozeta misliti koja je to zurba bila :icon_biggrin: Sandro da mi ti nisi zvizdao na Rondou ,neko zvizdi ali nigdje vidit nikoga.


dohc_16V_Mo. je napisao(la):
E moj Cole, nemoj na bulevaru onake makazice, ohani malo barem tamo znas da se tamo gine u sekundi :icon_rolleyes: ;)
Stizem ja lagano Volva koji je u koloni kad ono Cole,izbaciva se i pretice sve redom a ja za njim reko ako milicija njega ce prvog a ja cu proc,bas ga fino goni :lol: ;)
 
Fino ga goni ali jeben je bulevar sto se tice toga, ne do Bog zanese ga na razdjeljak pa na onu banderu, doso bi volvo ko dijabola, tvrde su one bandere :D
 
BHT Ovisnik
pa jucer i nisam gonio bas koliko se sjecam,1 auto prestigao ?:D

@dohc
koje makazice u mahali ? inace tamo nikada,al nikada ne gonim jer nevolim mahalu naopako,cak sam i dobar udes imao na manjoj brzini,ali su me ispizdili pravo u koloni,jos nesto pametuju...gdje si ti bio tu ?
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Fino ga goni ali jeben je bulevar sto se tice toga, ne do Bog zanese ga na razdjeljak pa na onu banderu, doso bi volvo ko dijabola, tvrde su one bandere :D
Sta ih se zeljepilo u one bandere to je cudo :lol:


CoL3 je napisao(la):
pa jucer i nisam gonio bas koliko se sjecam,1 auto prestigao ?:D
Ma kakvo gonjenje,kazem ono je bas fina voznja dok ostali guzaju,znaci fino gonio :icon_biggrin: taman lijepo cistis put ako je ispred policija kojim slucajem :lol:
 
BHT Ovisnik
ma nema ondje policije,od kada sam polozio 2 puta ih vidio,u suprotnom smijeru,taman mi se do ondje zagrije fino da ga mogu ispuhat malo i rijesiti se kolone,a jucer sam slabo vidio pa i nisam smio stiskati,vidim te malo mutno u retrovizor,ma rekoh necu da masem da covjek sta ne pomisli da mu roncam:lol:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma nema ondje policije,od kada sam polozio 2 puta ih vidio,u suprotnom smijeru,taman mi se do ondje zagrije fino da ga mogu ispuhat malo i rijesiti se kolone,a jucer sam slabo vidio pa i nisam smio stiskati,vidim te malo mutno u retrovizor,ma rekoh necu da masem da covjek sta ne pomisli da mu roncam:lol:

I ja mislio blicat ali kontam mozda mu stari vozi pa ce coek misliti ko je ovaj ludjak :icon_biggrin: Jucer u Mostaru,auto ugaseno,stoji na mjestu,motor nije ni vruc kako treba a kamoli da je zakuhao ili nesto kad odjednom puce jedno crijevo od vode samo od sebe iscuri sav antifriz,e svasta,(rascijepilo se od starosti ima mu 25 godina da je na motoru :lol:.) reko ebem ti Mostar vazda nesto :lol: .Sreca puklo blizu selne na spoju a dovoljno je dugo pa sam ga uspio skratiti i opet spojit a da nisam zvao bi nekog od vas.
 
BHT Ovisnik
stari nikad nije sjeo u njega,osim sto sam ga ja nedavno zvao da dođe po mene u grude kad sam mu auto dogonio,gledam digla se potrosnja,rekoh jesi li ga gonio,kaze ma jok,malo uz zovnicu samo probao:lol:
tako da ako se gdje vidi volvo to sam ja,nije ćaćin moj je:lol:
ugrijalo ponovo u mostaru:Dako sta treba oko mostara zovi,pa ako smo tu pomoci cemo:cool:
 
Top