Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Edo- necu, sakrio sam tu sliku razmisljam se da je izbrisem hahah
George- Mislim da se momak zove Dragan nisam siguran, tek smo se taj dan upoznali
Franki- jos stoji na piku oglas od starog vlasnika, ovaj momak sto je sad kod njega ga je uzeo prije mozda tjedan dana.
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ko ovo na ledini pali gume :lol::lol:

Nebi on bio on da je ne zapali pa makar... dosli dole rucna mu slaba nemoze palit gume, a rodjendan slavi, pa je poludio, na kraju uzeo slepsajlu zavezo se za doticno drvo i palio xD

Trebali ste ga častiti sa normalnom haubom za rođendan, a ovu uništiti da ne postoji.:D
 
Član
Ima sve fabricke dijelove, auto je bilo znaci teski anti tuning, sad smo ga preobratili ide na GS, kupljeni branici od audi 200, hauba normalna sa maskom, 2.2 Turbo se generalno radi, prebaceni diskovi sa turbo audija tj, ventilirajuci i naprijed i nazad a bili su samo diskovi obicni naprijed, i td. imate projekt na forumu pa prelistajte ;)
 
Član
Ima li itko iz Neuma da smjesti 2 Mostarska i jednog Čapljnskog gariba u subotu večer?

Mi vas zauzvrat napijemo:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ima li itko iz Neuma da smjesti 2 Mostarska i jednog Čapljnskog gariba u subotu večer?

Mi vas zauzvrat napijemo:D

Potpis...Marka capljinca i mene u krevet, a Zelu mozete na krc :lol::lol::lol: i svima godra :lol::lol::lol:
 
Član
nedim98 je napisao(la):
Svidja mi se crni Bmw imasli jos slika od njega
Nemam, samo to, crni se na slikama cini fin inace je u rasulu


mk3_16v je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Kako se zove momak sto voza onu kopiju ac schnitzera ? izgleda u njemu neka kenja od benzinca.

druze bmw je 3.0 benzin
Dzaba mu 3.0 kad lose ide ;)


tibor987 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ima li itko iz Neuma da smjesti 2 Mostarska i jednog Čapljnskog gariba u subotu večer?

Mi vas zauzvrat napijemo:D

Potpis...Marka capljinca i mene u krevet, a Zelu mozete na krc :lol::lol::lol: i svima godra :lol::lol::lol:

Koji ste vi... :D idete bez nas ostalih dole....
 
Top