Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Ko je pobedio?:icon_biggrin: Zela najraspolozeniji za crtu koliko vidim... Kako je zavrsen duel gsi vs 106?
 
GSI definitivno ne ide kako bi trebao ici, a i na startu dosta proklizava, 106 je svakako brži, i od potpuno olakšanog GTI golfa. ;)
 
Član
Bilo je extra :cool: .Odlicni momci,drago mi je sto sam neke ponovno vidio nakon duze vremena a neke upoznao.
Evo malo slika,Zela poz neko je morao obaviti i taj gey posao :lol:

http://img13.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dscf5381o.jpg

dellas je napisao(la):
Ovaj je predstavljen na forumu cini mi se i 16v je...
Je,kod mene je u garazi od prijatelja 2.0 16v ali nije u redu nesto trebao bi bolje ici jer cesto gubi bitku i od ovog zelenog 8v Gti ja koji je doduse nesto olaksan,i od Zele i jos nekih auta koje bi trebao nadmasiti po svim tablicama poput Merca 320 cdi.Takodjer jako proklizava na startu pa onda pokusava sustići.

Zelin pug leti,bolid pravi,najbrze auto piste ;)
 
Član
Ce je bilo superiska, koliko sam se juce nasrao na kavi jezik mi otpade ( ti Zela kus :D ) definitivno iduci put idemo u Neum da vidimo sta tamo deckovi rade, i da im ciko pokaze kako se pije piva :cool::cool::cool:
 
Član
Poz Tibore ;) drago mi je sto smo se upoznali jucer i kavendisali uz vise nego ugodnu cakulu,u pivi sam slab ali izazivam te na dvoboj u pijenju vina u enormnim kolicinama ako volis sok od grozdja :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Joj braco ne ide mi vino nikako, to mi je Ahilova peta...al nema veze pratit cu te u pivi po litrazi :cool:
Moze ;) ja cu po ladnom gemistu ti po pivi samo prije treba pecenke koje kilo osigurati nas dva smo malo korpulentniji ljudi nemozemo mi izdrzati da ne jedemo nista 3 sata kao Zela npr .



Marko poz,uvjek ste dobrodosli,jos jednom pohvale za tvoj pug i Tiborov skodilak,najljepse vozilice na pisti, ljepse nego na slikama. ;)
 
BHT Ovisnik
fino fino,lijep okup,nadam se da stignem i ja nekada,sinoc kasno dosao,nisam mogao:cool:
 
Član
VR6Boki: To je ta toyo magija:D

Oggy: Nema se para za protekt:D

GTI FAN: Zela mršavac jel? Prije 3 godine sam vagao 115 kg:icon_biggrin: Qurac bi pug bio najbrži:lol::lol:
 
Top