Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Bio sam malo, onako dobar skup neka ekipa iz SA došla,Skener i Sandy također bili i u povratku sreo Tibora,Repu i Zelu
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Bio sam malo, onako dobar skup neka ekipa iz SA došla,Skener i Sandy također bili i u povratku sreo Tibora,Repu i Zelu

fin je dan,za druzenja extra,nadam se da ce nam donijet kakvih finih slikica
 
BHT Ovisnik
fino je bilo,al kratko smo bili,nekih 2 sata,kolikosam skontao bili su forumasi iz sarajeva s 2 punta,neznm nikoga osobno,mislim da oni imaju slika :)
 
Član
Jbt, zar je toliko svima mrsko poslikati i snimiti koji klip?:icon_sad:

Dajte koju sliku, pravi ste srećkovići kad imate pistu slobodnu.:icon_cry:
 
BHT Ovisnik
ja inace slikam,al nemam aparata,sad nije ono kao prije sto bi se skupili,malo je drugacije,pa se nitko ni ne slika,a od prije ja imam xxx slika :D
 
Član
Zvanicno odrzan i prvi meet ove godine u Mostaru, fino je bilo, malo druzenja i td, steta sto je Scanner dosao na zimskim gumama pa se nije mogao potpisat jos jednom :p
Evo par slicica od mene, Edin i Eki su slikali, bit ce slika dok dodju jos :D



Calibra vs. Hrdja






Slikano je mobom pa nisu bas kakve slike, nadam se da ce Edin staviti slika jos, i svi ostali koji su slikali :D
 
Član
ide sepet mamu mu nataknem pravo me iznenadilo odo ja na dijetu i kenjanje prije utrke pa onda mjenjamo pozicije :p
 
Početnik
bio sam i ja danas. malo parkirao, kasnije potegao par puta na kratko, tada se je vec nesto raje razislo

izgleda da sam zakasnio pa propustio vecinu meet-a. kasno lego pa se nisam mogo ustat :D
 
Član
Evo jedna slika skoro svih sto su bili, ostalo dok stignem ili veceras ili sutra.
Bilo nam je super druzenje i vrijeme fina raja auta i nema seljakluka...

5b4f61a165b65c8015120626f9f5381b.jpg
 
Top