Morimoto lece,Bi Xenoni za golf V

Morimoto lece,Bi Xenoni za golf V

Član
pozdrav raja Icon_smile
kao sto vidite novi sam clan ovdje,htio bih se konsultovati sa vama u vezi nekih stvari..
imam golfa V i hocu da mu stavim xeno farove i xenone..
cackajuci po netu slucajno sam naisao na ove MORIMOTO LECE sa bixenonima,koje se stavljaju u vec postojece farove. Naisao sam na odlicne kritike,i po prici ko god je to uradio zadovoljan je.
Interesuje li me da li iko ista zna o ovome,je li iko mozda stavljao to i kako se pokazalo ..ne bih volio da stavim pa da mi izbacuje neke greske,da mi crkne motoric za brisac ili nesto deseto.. volio bih da cujem vase misljenje ako iko ista zna o tome.
hvala vam,pozdrav raja
pozdrav Icon_smile
 
Član
imam ja projektore u svom autu, licno ih ugradio. Da sad kupim drugi auto prve pare koje bih ulozio bile bi u projektore,doduse kod mene nije morimoto ali za te projektore sam cuo samo rijeci hvale

u biti tebi projektor kao projektor ne igra nikakvu ulogu hocel ti crknut motoric brisaca ili nece, to zavisi od sijalice. Trebas vidjeti koje sijalice idu u te projektore, da bi mogao kupiti can bus set, da bi izbjegao paljenje nekih lampica po inst tabli ili u konacnici crkavanje nekog elektronskog sklopa

jedan moj drug je imao do skoro golfa V, na njemu su bili obicni xenoni i nije imao problema, mada on je jedan od rijetkih, s tim se ne treba igrati

znaci prvo provjeri kakva sijalica ide u projektor, pa onda dalje sta te zanima;)
 
Član
aha.. hvala ti drug puno..jos cu se ja to dobro raspitati sta i kako ide pa onda stavljati tek hehe .. :)
 
Legend
U Morimoto projektore idu H1 sijalice... samo projektori kao ni sijalice nemaju veze s tim sto se znalo desiti u pojedinim slicajevima...
Treba ti samo CAN-BUS balasti i sve to uredno da montiras na auto... da nemas nikakvih problema... :cool:
 
Top