moravac_d@hotmail.com

moravac_d@hotmail.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poZzz... od RED ANGELA za sve ljude na bhtuningu. Zivim u Laktasima, 1988. godiste. Prijava na bhtuning je usledila iz razloga sto posjedujem svijeze kupljenog Golfa1 i hocu da ga sredim po mom ukusu. Bice mi drago ako mi vi pomognete u tome, svojim sugestijama, predlozima i strucnim savjetima.
 
Hvala lijepo!!!!! edo_benz mi promjeni pol. Nema veze, svejedno cemo profil koristiti moj momak i ja. Bitno je da se mi lijepo druzimo!!!!
 
Član
:lol: :lol: :lol: sorry desi se imamo mi ovdje angela i red i black i svakakvih pa se neraspoznajemo :cool: :cool:
 
Bice slika, sutra najvjerovatnije... danas se rjesava papirologija i registracija i ostale zezancije....

Bolje da sacekamo slike da vidite sta i kako smo mi zamislili sve to a naravno uvazavamo sve primjedbe, predloge i sugestije... P.S. ZATO I JESMO TU DA POMOGNEMO JEDNI DRUGIMA!!!!

U sustini sad bi prvo trebalo da se prikupe svi potrebni djelovi koji ce se ugraditi... U planu je kompletna restauracija i pojacanje motora, sadasnji 1,6 benzinac sa 81 kw bi trebao zamjeniti vr6 ili g60 motor, instrument tabla bi trebala ici od seata ili golfa3, al to prepustam svojoj jacoj polovini na volju. Ja cu vise biti zasluzna za prezentovanje uradjenog, traganje za dijelovima, uredjenje enterijera i ozvucenja. Sigurna sam da ce na kraju ispasti sve kako smo zamislili.
 
Član
RED ANGEL je napisao(la):
Bice slika, sutra najvjerovatnije... danas se rjesava papirologija i registracija i ostale zezancije....

Bolje da sacekamo slike da vidite sta i kako smo mi zamislili sve to a naravno uvazavamo sve primjedbe, predloge i sugestije... P.S. ZATO I JESMO TU DA POMOGNEMO JEDNI DRUGIMA!!!!

U sustini sad bi prvo trebalo da se prikupe svi potrebni djelovi koji ce se ugraditi... U planu je kompletna restauracija i pojacanje motora, sadasnji 1,6 benzinac sa 81 kw bi trebao zamjeniti vr6 ili g60 motor, instrument tabla bi trebala ici od seata ili golfa3, al to prepustam svojoj jacoj polovini na volju. Ja cu vise biti zasluzna za prezentovanje uradjenog, traganje za dijelovima, uredjenje enterijera i ozvucenja. Sigurna sam da ce na kraju ispasti sve kako smo zamislili.




Dobri su to planovi :icon_smile: samo naprijed :icon_smile:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
RED ANGEL je napisao(la):
Bice slika, sutra najvjerovatnije... danas se rjesava papirologija i registracija i ostale zezancije....

Bolje da sacekamo slike da vidite sta i kako smo mi zamislili sve to a naravno uvazavamo sve primjedbe, predloge i sugestije... P.S. ZATO I JESMO TU DA POMOGNEMO JEDNI DRUGIMA!!!!

U sustini sad bi prvo trebalo da se prikupe svi potrebni djelovi koji ce se ugraditi... U planu je kompletna restauracija i pojacanje motora, sadasnji 1,6 benzinac sa 81 kw bi trebao zamjeniti vr6 ili g60 motor, instrument tabla bi trebala ici od seata ili golfa3, al to prepustam svojoj jacoj polovini na volju. Ja cu vise biti zasluzna za prezentovanje uradjenog, traganje za dijelovima, uredjenje enterijera i ozvucenja. Sigurna sam da ce na kraju ispasti sve kako smo zamislili.




Dobri su to planovi :icon_smile: samo naprijed :icon_smile:





Cuj dobri ma odlicni.... zvuci kao jaka motivacija. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top