(Morate pogledati) 600cc motor naišao na RS4 B5 MTM Stage 2

(Morate pogledati) 600cc motor naišao na RS4 B5 MTM Stage 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo da se skontamo R1 1000 ccm ima 10.5 na 402 metra( I to ako vozi profesionalni vozac motora)
Ako vozi bosnjo motorista 6-7 sec:):):)eehhehehe..... 600 cc ima cirka 12 sekundi sto znaci da nema sanse protiv ovoga auta....jos pogotovo kada vozi neki zelenko:):):)
 
Član
Iskreno, meni se cini da laze njegov brzinomjer...tamo pise da ide 153 a sudeci po znakovima na cesti i brzini linija isprekidane crte, ne ide preko 100 :icon_eek: ili je on zajebo pokazivac, ili je meni do ekrana na laptopu, ali svejedno premocno se ispali Audi ;)
 
Legend
Ma kako god... ja bi istog momenta prodao motor i kupio mjesecnu kartu za GRAS... :123:
 
Član
audi ide svaka cast al ovaj motor da ima 600ccm nebi reko kao sto neko rece ide ko nekakav bolji skuter
 
sto taj sa audijom nije naletio na ove budale ovo mi je cool snimak mada je i ovo stara tipa yamahe R1 jer samo do 14 banki je obrtomjer u novi je cini mi se 18 banki:icon_rolleyes: koliko se sjecam e ovo je saltanje i voznja pola promjena brzine na jednom tocku a poslusajte samo zvuk :cool::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=hhg75Gtq88Y&feature=PlayList&p=7C7F5173D05A5D8B&playnext=1&playnext_from=PL&index=22

bio sam forget link da stavim
 
Član
ovaj izgleda ne moze da ubrza a da ga bar malo ne propne:lol: sala,motori su cudo sto se tice ubrzanja,odnosa snage i tezine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top