(Morate pogledati) 600cc motor naišao na RS4 B5 MTM Stage 2

(Morate pogledati) 600cc motor naišao na RS4 B5 MTM Stage 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozač motora ( neki ljupitelj brzine kao i mi) uzeo kameru sjeo na bike i pošao juriti, zatim je naišao na automobil, pa se jako iznenadio, obožavam ovaj video, molim komentare...

http://www.youtube.com/watch?v=IzWMitxLy-o


RS FOR LIFE
 
Član
s kolima

!!qE4kw!BG0~$(KGrHgoOKiUEjlLmV48!BJ7PnSq80Q~~_19.JPG

;)
 
Član
Audi RS4 B5 MTM Stage 2 V6 2.7 Bi-Turbo(380Hp)------>MTM Stage2 530Hp 700Nm 0-100Km/h 4.0s, 0-200km/h 13.1s 1/4mili 10.9sec on 100Octan racing fuel.....Al obožavam ovo nemogu vam opisat...:123:
 
nema sta audi je sila samo ovaj je pizda na motoru vidi se da nije smio pratiti nikako i kako se drzao po dalje od auta i sumnjam da je 600 cc motor je na cini mi se 211 ga zakovao moze biti da je 600 cc ali da je stariji motor neki mada je ovo max 250 cc motor po mom iskustvu vozao sam ih svakakvih motor od 600 cc nema rupe u ubrzanju ove od 130 - 250 on mora vuci kao iz p.... samo vidi audi odleti to se neporice
 
ide audi sto jest jest... al ovo neki slab motoric il slab vozac... :icon_confused: meni siguro ne bi ovoliko pobjegao u mene kawasaki 750ccm ide bolje dosta od ovog na snimku :icon_smile:... ovo jedva naguli na 200 :icon_confused:
al nije ovo nista strasno, pa imate snimak kako Hota na pisti odera kawasakija 12-ku novu... :lol:
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek: b5 rs4 predrag auto,kako leti jbt,prvo sam koonto da je civic:icon_eek:
 
Član
Motor je sigurno 600cc tako mi je rekao vlasnik al nisam upitao za marku, vozač je dobar, al neće dečko da gine bezveze, samo je meni fascinantno kako RS4 ubrzava... damn....
 
Član
koji je ovo tormo jbt, kakva mu je inst. tabla? nije ovo nesto specijalno sto se motora tice i brzine, al audi impresivno ubrzanje;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top