montiranje tablice bez okvira?

montiranje tablice bez okvira?

Član
ne znam da su ikog zezali radi probusenih ili "ostecenih" tablica... to rijetko tko i gleda, realno ima milion precih stvari...

ostecenje isprava, moze ti pisati kaznu ako hoce, ima sve u zakonu... jer tablice nisu "nase", mi samo placamo brojeve/slova da se koriste...
kod nas nema mislim u zakonu, mozda i ima, clana za "prljave" tablice,... u hr je kazna 300kn, tako da ih treba brisati maramicom da ne budu blatnjave :lol:...

ali ako se odlucis na traku, ukoliko je naprijed mjesto za tablicu blago zaobljeno, prvo savij tablicu i lijepi trakom, u suprotnom nece uhvatiti na rubovima ;)
 
Član
nikako,moju je majstor svu iskrivio dok je skinuo radi lakiranja branika. Ali malo peglanja i opet je na braniku, tessa dvoslojna traka,8km, neunistiva.
 
dumpors je napisao(la):
nikako,moju je majstor svu iskrivio dok je skinuo radi lakiranja branika. Ali malo peglanja i opet je na braniku, tessa dvoslojna traka,8km, neunistiva.

ugrije se malo femom i provučeš konac ili silt iza i sama spadne a dok se ne ugrije nema teorije skinut mozes branik čak slomit kako uhvati kasnije očistiš nitrom malo traku ili benzinom i bila priča
 
Član
Ja vratio probusene nove tablice i niko mi nije nista rekao ... To je glupost najveca na svijetu da se ne smiju busiti. Ja sam ih platio i imam pravo raditi sa njima sta hocu. Cak sam pitao i saobracajca na cesti i covjek mi je rekao da samo gledam da ne pogodim broj (npr. unutar nule da ne stavim saraf, jer njima to onda izgleda kao osmica), ja zasarafio u 4 coska i sve uredno. U 7 mjesecu mi istekla rega, ja poslije mjesec i 1 dan da produzim, kazu oni ne moze, rok je mjesec dana i morao vratiti te table i dali mi nove, a nista nisu zaje*avali sto su probusene.

Sto neko napisa, nek mi pokaze clan po kojem to ne smijem raditi i sve ok, a onaj papiric ne moze posluziti ni guzica da se obrise, a kamoli za sta drugo!
 
Član
mtopic je napisao(la):
Sto neko napisa, nek mi pokaze clan po kojem to ne smijem raditi i sve ok, a onaj papiric ne moze posluziti ni guzica da se obrise, a kamoli za sta drugo!

Član 20
4 Namjerno oštećenje ili prepravljanje registarskih tablica, predstavlja krivotvorenje isprava.

pisao sam vec sto se ne smiju busit... evo i jedan od clanova/stavki ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Sto neko napisa, nek mi pokaze clan po kojem to ne smijem raditi i sve ok, a onaj papiric ne moze posluziti ni guzica da se obrise, a kamoli za sta drugo!

Član 20
4 Namjerno oštećenje ili prepravljanje registarskih tablica, predstavlja krivotvorenje isprava.

pisao sam vec sto se ne smiju busit... evo i jedan od clanova/stavki ;)

Hajde mi onda objasni sto niko nista nije rekao kad sam vratio izbusene tablice? I sto mi je policajac na ulici rekao da ih smijem probusiti?
 
Član
Limpi je napisao(la):
ne znam da su ikog zezali radi probusenih ili "ostecenih" tablica... to rijetko tko i gleda, realno ima milion precih stvari...

ostecenje isprava, moze ti pisati kaznu ako hoce, ima sve u zakonu... jer tablice nisu "nase", mi samo placamo brojeve/slova da se koriste...
kod nas nema mislim u zakonu, mozda i ima, clana za "prljave" tablice,... u hr je kazna 300kn, tako da ih treba brisati maramicom da ne budu blatnjave :lol:...

ali ako se odlucis na traku, ukoliko je naprijed mjesto za tablicu blago zaobljeno, prvo savij tablicu i lijepi trakom, u suprotnom nece uhvatiti na rubovima ;)

evo da samo kazem da ja busim u brojeve jer su "nasi" :D
i jos nesto sto su mi stavili brojeve gdje trebaju doc sarafi nisam ja kriv :lol:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Sto neko napisa, nek mi pokaze clan po kojem to ne smijem raditi i sve ok, a onaj papiric ne moze posluziti ni guzica da se obrise, a kamoli za sta drugo!

Član 20
4 Namjerno oštećenje ili prepravljanje registarskih tablica, predstavlja krivotvorenje isprava.

pisao sam vec sto se ne smiju busit... evo i jedan od clanova/stavki ;)

Hajde mi onda objasni sto niko nista nije rekao kad sam vratio izbusene tablice? I sto mi je policajac na ulici rekao da ih smijem probusiti?

Iz istog razloga zbog kojeg nekad pisu kaznu za folije a nekad ne..Zavisi od raspolozenja :icon_smile: Stari mi radi na tehnickom pregledu i on mi je i rekao da ne bi trebao busiti tablice jer zakonski nije dozvoljeno, te sam zato i postavio pitanje o alternativnim nacinima... ;)
 
Član
tablice se smiju busit na odredjenim mjestima,jer tablice svake koje se vrate u policiju i nece se koristit idu na unistavanje
 
Član
mtopic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Sto neko napisa, nek mi pokaze clan po kojem to ne smijem raditi i sve ok, a onaj papiric ne moze posluziti ni guzica da se obrise, a kamoli za sta drugo!

Član 20
4 Namjerno oštećenje ili prepravljanje registarskih tablica, predstavlja krivotvorenje isprava.

pisao sam vec sto se ne smiju busit... evo i jedan od clanova/stavki ;)

Hajde mi onda objasni sto niko nista nije rekao kad sam vratio izbusene tablice? I sto mi je policajac na ulici rekao da ih smijem probusiti?

vidi ti kada vracas tablice, pita te recimo sto je "osteceno", uvijek se mozes vadit neko mi namjerno ostetio i sl... al nadrkan drot, ako vidi probusene na autu, moze peglat jer zna da ima pravo, imaju dva clana mislim mozda jos neki na koji se moze nadovezat... il ce indirektno trazit "kaficu" ili prijetit kaznom... al to su ono bas rijetke situacije, tipa 0.1% ;)

i ja sam stare tablice vratio probusene, pola tablice se uopste nije vidjelo(sto bilo izgrebalo, izblijedilo, od kamencica i svega, znaju neki i sa foruma uvijek bilo ne vide ti se tablice, izblijedili brojevi :D ), niko nista nije spomenuo... samo mi rekli(ovi po gradu drotovi), kada budes registrovao, uzmi i nove tablice jer su ti ove otisle, da te ko ne bi peglao... da se razumijemo, 99.9% ih nece to ni gledat, al u extremnin situacija moZe se naci neki @kloc@ i srat... jel se sada razumijemo ;)
 
Član
Ma razumijemo se ... ako kazes da postoji clan u zakonu onda je sve jasno i zavisi na kakvog ces krkana naici, ali eto mene su peglali za svakakve gluposti, ali za sarafe na tablicama nikad.
 
Top