montiranje tablice bez okvira?

montiranje tablice bez okvira?

Član
pozdrav,zna ki neko cime da zalijepim tablicu bez okvira..znam da ide neka obostrana traka e sad,ja imam neku pise da je za tepihe pa je li to to ili ima neka druga..
 
Član
da to se lijepi dvojslojnom trakom...ta za tepihe ti je tanka..treba ti malo deblja...kupi u auto lakovima... imas onu 3m al je ona oko 15km ...ja sam kupio neku seles 3m -2,5km ...i drzi evo pola god... i probavo sam je odvalit ma kakavi....valjda sam ti pomogoa
 
Član
dobro ti taaky kaze,imas tu neku jeftiniju,max cijena 5km,zavisno kolika je traka. Ja sam takodje lijepio,ne moze spast nema sanse. samo fino izrezi traku,i rasporedi je i to je to;)
 
Član
sve sam ja to probao,ali samo sa gore pomenutom metodom uvjek tablice nađem na autu.....
 
Član
bgm se i saraf pokazao kao neadekvatan......od odvranja prilikom vibracija do nemogucnosti odvrtanja zbog korozije (ako prije ne ispane od vibracija) sljedeca negativna stavka sarafa je to da policija ima kljuc 10 u skodi pa ti moze skinuti tablice,ali aku busilicu nikad nemaju pri sebi :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ovim
double_sided.gif

Dvoslojna traka, dovoljno stavis i nemas frke
 
Član
svako ima svoje misljenje i iskustva... ja kako sam zaljepio nista...i uvijek drzi..provjerim svako malo cisto radi sebe...izdrazale su i brzinu od 200km/h ...i svasta...sad cemo vidjeti oce li zimu izdurat... kad se nakupi na tablcii leda i snijega... :D
 
Član
Imao u kuci Pattex Super Fix dvoslojnu, te zalijepim nazad tablicu, ono momacki... uhvatilo samo tako, da treba skidat, ne bi se lak veselo proveo... naprijed sam se malo zeznuo, stavio neku "obicnu" jeftiniju, a nisam dovoljno zaoblio tablicu, na coskovima ne drzi bas... ali i tu ce ova pattex super fix, ako treba malo cu i ljepila kanut, nek stoji, nemam je namjeru skidat... ako ko hoce nek se pati :D
 
Član
IGY je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
bgm.....ja samo vjerujem u pop nitne 5mm.......

bravo
ili saraf pa matica sa druge strane :lol::lol::lol:

ja ne vjerujem tim trakama samo nitna ili saraf :cool:
I naletis na nekog nadrkanog drota i slozi ti kaznu, za to... Zakonom je zabranjeno busiti tablice! Stoga oprez sto radite ;)
 

IGY

Član
ErRoR je napisao(la):
IGY je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
bgm.....ja samo vjerujem u pop nitne 5mm.......

bravo
ili saraf pa matica sa druge strane :lol::lol::lol:

ja ne vjerujem tim trakama samo nitna ili saraf :cool:
I naletis na nekog nadrkanog drota i slozi ti kaznu, za to... Zakonom je zabranjeno busiti tablice! Stoga oprez sto radite ;)

evo vec 3 godine kako su zavrnute i nikad niko nije probleme pravio
problem je ako se zabusi kroz brojeve ali ako se u cosak stavi niko ne pravi probleme
btw ja sam nazad ljepio dvoslojnom i otpadala mi je od vibracija sto je muzika pravila, doduse tad sam bio lud i nisam nikad ispod pola pojacavao sad sam normalniji mozda bi i moglo drzati :lol:
 
Top