Molba za Megane Coach

Molba za Megane Coach

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
panajotis je napisao(la):


eto malo sam ga
i ja docero : )

Hvala
Svidaju mi se ferrari felge i usis sa strane, samo ti je zadnja malo mala ;) i masku nisi morao, meni je dobra bas njegova original...robusna izgleda...valjalo bi da probas sa tankim usisom na haubi a original maskom...ako ti se da...;)
 
Član
Ajde bola, svako 5 minuta pritiskam refresh...prst me zaboli... :)
Nemoj brisati to sto uradis...ako mi jos nesto padne na pamet da dodas ili nesto...;)
 
Član
Aaaaaa kralju jes mu prednji branik sjeo, drama majke mi, svaka ti dala...imas pice od mene ako naletis u Mostar

A volio bi vidjet kako bi bilo na ovim mojim felgama i mozda usis na haubi samo s ovim branikom...ako ti se da, ako ne nista, hvala svakako...
PUNO HVALA
 
Član
Ne mogu se nagledat ovoga...aaaaaaaaaaa drama, a ko je ono reko ma nece mu stajat....:lol::lol::lol:
 
Član
Da stavis na ovaj prvi rad samo panajotis-ove felge ovaj usis sa strane...nista drugo...na ovu prvu sliku svoju...aj molim te samo to jos...
 
panajotis? to ove tvoje fele?

i kakav usis,onaj sto si prvobitno zamislio?

ajd odoh samo oprat kosu i onda cu
 
Član
panajotis je napisao(la):
EVO JE DRUG KO BOMBONA PAR SLICICA SA SUZUKA STAZE !



Upravo ovo sam mislio...hvala vam obadvojici veeeelika, sad znam sta moram uraditi kad budem skupio para...meni se drama svidja...ne znam za vas...
Hvala momci jos jednom...
 
Član
AUTIC JE SAD EXTRA al naci karambolke ko u ferafija i pragove.... bolje kupi porshe za te pare il kupuj neke replike kod kineza na pijaci !: )

p.s. NEMA NA CEMU AKO ZAPNE TI ZOVIIIIIIII!!!!
 
Član
Ma evo vidim ima slicnih stvari...kao ovaj npr...mislim da bi se mogao upasati na moje auto, tu su negdje po sirini...mozda i grijesim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top